- Презентации
- Есепті теңдеу құру арқылы шешу 4 сынып сабақ жомспары
Есепті теңдеу құру арқылы шешу 4 сынып сабақ жомспары
Автор публикации: Бекжанова Б.С.
Дата публикации: 09.11.2016
Краткое описание:
1
![]()
2
![Сабақтың мақсаты: Білімділік Оқушыларға есепті теңдеу құру арқылы шығару , жа...]()
Сабақтың мақсаты: Білімділік Оқушыларға есепті теңдеу құру арқылы шығару , жанама тұжырымдалған есептерді теңдеу арқылы шешу жолдарын үйрету. Дамытушылық:Есепті шығару және түрлендіру, ауызша және жазбаша есептеу дағдыларын дамыту. Тәрбиелік: Балаларды білімділікке, адамгершілікке, топпен, жұппен жұмыс жасай білуге тәрбиелеу.
Благодаря этой рекламе сайт может продолжать свое существование, спасибо за просмотр.
3
![Сабақ әдісі: Сабақ түрі: Сабақ көрнекілігі: Сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету а...]()
Сабақ әдісі: Сабақ түрі: Сабақ көрнекілігі: Сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру, жарыс. Жаңа білімді меңгерту, іздену Топшама, Математика 105 сабақ кітабы.
4
![Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық.]()
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық дайындық.
5
![Қайырлы күн,достар! Бүгінгі күн,міне, Сәттілікке толсын! Біздің алар бағамыз...]()
Қайырлы күн,достар! Бүгінгі күн,міне, Сәттілікке толсын! Біздің алар бағамыз Кілең бестіктер болсын!!!
6
![Бір, екі, үш, Отырамыз тып – тыныш Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастай...]()
Бір, екі, үш, Отырамыз тып – тыныш Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастаймыз.
7
![Үй тапсырмасын тексеру Бәйге.]()
Үй тапсырмасын тексеру Бәйге.
8
![5*5 700-500 800-400 2*10 68+30 600-200 22*2 900-100 45+14 59 200 800...]()
5*5 700-500 800-400 2*10 68+30 600-200 22*2 900-100 45+14 59 200 800 400 20 25 44 400 98 67+30 21*3 97 63
9
![(122+18):70= Е (64:8+20):7= Е 20·(26+14):100= Ң 1·(30+2)-4·4= Д 5·4+12=...]()
(122+18):70= Е (64:8+20):7= Е 20·(26+14):100= Ң 1·(30+2)-4·4= Д 5·4+12= Т 400-300-36= У Е Е Ң Д У 32 4 8 16 2 64
10
![Теңдеу дегеніміз құрамына енетін әріптің мәнін табу керек болатын теңдік Х×5=...]()
Теңдеу дегеніміз құрамына енетін әріптің мәнін табу керек болатын теңдік Х×5=10×6 х×3=57−17 теңдеулерінің шешу тәсілдерін түсіндіру
11
![“Жұмыла көтерген жүк жеңіл” №1 Қабырғасы хсм және 7см тік төртбұрыштың периме...]()
“Жұмыла көтерген жүк жеңіл” №1 Қабырғасы хсм және 7см тік төртбұрыштың периметрін әр түрлі өрнек түрінде жазып көрсет.
12
![№2 Есепті шығар. а)Ағасы 28 жаста. Ол қарындасынан 6 жас үлкен. Қарындасы не...]()
№2 Есепті шығар. а)Ағасы 28 жаста. Ол қарындасынан 6 жас үлкен. Қарындасы неше жаста? ә)Енді есепті теңдеу құру арқылы шығар.
13
![Бір апталық күндері өтті Дүйсенбіде гүлдер ектім Сейсенбіде жуа тердім Сәрсен...]()
Бір апталық күндері өтті Дүйсенбіде гүлдер ектім Сейсенбіде жуа тердім Сәрсенбіде су әкелдім Бейсенбіде бақша баптап Жұма күні тақпақ жаттап Сенбіде мен кино бардым Жексенбіде бір демалдым
14
![№3 Есепті теңдеу құру арқылы шығар: Аулада бірнеше тауық және 12 балапан болд...]()
№3 Есепті теңдеу құру арқылы шығар: Аулада бірнеше тауық және 12 балапан болды. Егер тауықтардың санын 3 есе арттырса, ал балапандардың санын 2 есе кемітсе, онда олардың саны бірдей болады. Аулада неше тауық болды? “Еңбек түбі - береке”
15
![а-ның 80-ге бөліндісін 5 есе арттыру 90 мен с-нің қосындысын 60-қа көбейту 70...]()
а-ның 80-ге бөліндісін 5 есе арттыру 90 мен с-нің қосындысын 60-қа көбейту 70-тің 5-ке бөліндісіне 42-нің х-ке бөліндісін қосу 984 пен 324-тің қосындысын а мен 412-нің қосындысына бөлу.
16
![№4.Есепті теңдеу құру арқылы шығар Мұзайдынға аулада тұратын 8 бала және мект...]()
№4.Есепті теңдеу құру арқылы шығар Мұзайдынға аулада тұратын 8 бала және мектептен бірнеше бала келді. Олар алты-алтыдан екі топқа тең бөлініп, хоккей ойнады. Мектептен мұзайдынға неше бала келді?
17
![№5. Тік төртбұрыш пішінді бақшаның ұзындығы 12м, ал ені одан 3 есе қысқа. Бақ...]()
№5. Тік төртбұрыш пішінді бақшаның ұзындығы 12м, ал ені одан 3 есе қысқа. Бақшаның төрттен бір бөлігінен картоп, ал қалған бөлігінен басқа көкөніс жиналды. Бақшаның қанша алқабынан басқа көкөніс жиналды?
18
![Топ жарысы №7]()
19
![№8. а)Екі санның көбейтіндісінің мәні 7005-ке тең. Көбейткіштердің біреуін 5...]()
№8. а)Екі санның көбейтіндісінің мәні 7005-ке тең. Көбейткіштердің біреуін 5есе арттырса, көбейтіндінің мәні қалай өзгереді? 5есе кемітсе ше?
20
![Логикалық тапсырма:]()
21
![Бойы сергектің , ойы да сергек .№9. Топпен жұмыс. 1)10356*6 = 4096:8 = 112*6...]()
Бойы сергектің , ойы да сергек .№9. Топпен жұмыс. 1)10356*6 = 4096:8 = 112*6 = 108*8 = 2)2856*4 = 3700:10 = 225*6 = 204*8 = 3)1475*5 = 8037:9 = 248*6 = 402*8 =
22
![Үйге тапсырма Күнделікті енді ашайық Үй тапсырмасын жазайық. Теңдеуден алған...]()
Үйге тапсырма Күнделікті енді ашайық Үй тапсырмасын жазайық. Теңдеуден алған білімді, Ұмытпай есте сақтап алайық. №6 есеп. 114 бет
23
![Бағалау]()
24
![Шөпте қояндар тығылып отыр,тек 10 құлағы ғана көрініп тұр. Қанша қоян тығылып...]()
Шөпте қояндар тығылып отыр,тек 10 құлағы ғана көрініп тұр. Қанша қоян тығылып отыр? Таразы табақшасына 2 аяғымен тұрғанда тырна 2 кг болды. Бір аяғымен тұрса, онда оның массасы қандай болады? Ауылда 4 күн 4 түн боран соқты.Неше тәулік боран соқты? Бір адам қалаға бара жатыр еді, жолда оған 3 танысы қарсы келді. Қанша адам қалаға барды? 1
25
![]()