Презентация по математике на тему А+4,А-4
Автор публикации: Атаева Г.Ж.
Дата публикации: 17.11.2016
Краткое описание:
1
Сабақтың тақырыбы: А+4,а-4.
2
Сабақтың мақсаты: 1.Білімділігі: Оқушыларды а+4,а-4 өрнектерінің мәнін табу жолыментаныстыру. 4-ті қосу және азайту кестесін қайталау. Дамытушылығы:Оқушыларды математика пәніне қызығушылығын арттыра отырып есептеу,логикалық ойлау әрекеттерін дамыту. Тәрбиелік мәні: Балаларды білімділікке,адамгершілікке,жолдастық қарым –қатынасқа тәрбиелеу.Білімділікке баулу.
Благодаря этой рекламе сайт может продолжать свое существование, спасибо за просмотр.
3
Сабақ типі: Саяхат сабақ.
4
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Сұрақ-жауап, Көрнекілік, түсіндіру әдістері.
5
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі. -оқу құралдарын реттеу. -назарын сабаққа аудару. Психологиялық дайындық. Шырылдады қоңырау, Біз сабақты бастаймыз. Орнымызға отырып, Өзара көз тастаймыз. Табыс тілеп көзбенен, Жаңа білім алуға, Алға қадам бастаймыз.
6
“Білім елінде” саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтайтынымызды білуіміз керек.
7
Балалар, бүгін біз білім еліне саяхатқа шығамыз. Алдымен қандай аялдамаларға тоқтаймыз, соны біліп алайық.
8
“Білім еліне” саяхат “Мектеп” аялдамасы. “Білгірлер” аялдамасы. “Тапқырлар” аялдамасы. “Мергендер” аялдамасы. “Ойшылдар” аялдамасы.
9
Математикалық разминка. 0 2 3 6 5 7 6 9 4 0
10
Жұмбақты оқы, шешуін тап Білімнің мол сыйы, асы, Балғындардың ұясы.
11
12
1 2 3 4 5 6 7 8 Аялдама “Мектеп”. Аялдамада шығарылатын есептер. Себетке жеміс-жидектер жинау. 3+4 5-4 6+2 4+4 10-9 8-4 5-3 6-2
13
2. “Білгірлер” аялдамасы. Оқулықтағы 1есеп кестені толтыр
14
3. “Тапқырлар” аялдамасының тапсырмасы.
15
“Топтау” стратегиясы. Есеп туралы не білеміз? Шартын оқимыз. Шешуін табамыз. Сұрағын табамыз. Жа уа бын жазамыз.
16
Сөз есептерді Шешейік. Қоңырау соғылғаннан кейін сыныпқа 2қыз және 4ұл бала кірді.Сыныптағы оқушылар қаншаға артты? Қоңырау соғылғаннан кейін Сыныпқа 2қыз және4ұл бала кірді.Сыныпқа барлығы неше оқушы кірді?
17
18
4. “Мергендер” аялдамасы.
19
Қалқаңқұлақ мысалдар шығарды тексер. 4+3=6 8-5=3 4+4=8 7-2=5 9+1=10 5-3=2 3+3=8 6-5=1 7+3=10
20
5. “Ойшылдар” аялдамасы. Баллар, біз автобустан кемеге мініп, сыныпқа теңіз арқылы оралуымыз керек. Ол үшін мына тапсырманы орындауымыз керек.
21
Математикалық диктант 5+3 8+1 10-6 7-2 10-5 3+4 0+8 9+1 9-5
22
Балалар, біз белгілі “Білім еліне” саяхат жасап білімімізді көрсеттік, енді өзіміздің сүйікті сыныбымызға оралайық.
23
Қорытындылау: Балалар, біз бүгін қандай санның көбейту кестесін пысықтадық?
24
Оқушылардың білімін бағалау!!!
25
Үйге тапсырма 157бет 4есеп
26