- Презентации
- Сабақтың тақырыбы: Көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеу.
Сабақтың тақырыбы: Көпмүшелерді көбейткіштерге жіктеу.
Автор публикации: Каркын С...
Дата публикации: 07.10.2016
Краткое описание:
1
![№47 негізгі мектебі Қарқын Слида Туылған күні: 09.01.1989ж Білімі: Жоғары Ди...]()
№47 негізгі мектебі Қарқын Слида Туылған күні: 09.01.1989ж Білімі: Жоғары Диплом бойынша мамандық: Математика білім беру Бітірген оқу орыны: Л.Н.Гумиллев атындағы Еуразия ұлттық университеті
2
![Талантыңмен таң қалдыр!]()
Благодаря этой рекламе сайт может продолжать свое существование, спасибо за просмотр.
3
![Мақсаты: Оқушылардың математика пәніне деген қызығушылығын арттыру, математик...]()
Мақсаты: Оқушылардың математика пәніне деген қызығушылығын арттыру, математикадан алған білімдерін нығайту, ойлау қабілеттерін дамыту. Ұйымшылдыққа , топ болып жұмыс жасауға, өздіктерінен іздене білуге, ой қорытындысын жасай білуге, шапшаңдыққа, жинақылыққа дағдыландыру. Оқушылардың мақсатқа жету барысында жауапкершіліктерін жетілдіру,күшіне деген сенімін арттырып, үлкен жетістіктеріне жетуге тәрбиелеу.
4
![Ұйымдастыру кезеңі Екі топтың сәлемдесуі, ұрандары. Мақал- мәтел, жаңылтпашт...]()
Ұйымдастыру кезеңі Екі топтың сәлемдесуі, ұрандары. Мақал- мәтел, жаңылтпаштар сайысы. Білім арқаны. Мен –саған, сен – маған. Адасқан әріптер. Ой сергіту сайысы. Жұмбақ шешу. Жаңылтпашты қайтала!
5
![«Білім арқаны» Алты 7-ден 100 санын жаз. (777-77):7=100 Бес тоғыздықпен 10сан...]()
«Білім арқаны» Алты 7-ден 100 санын жаз. (777-77):7=100 Бес тоғыздықпен 10санын қалай алуға болады? (9•9) : 9 + 9 : 9 86 санын ешқандай жазу жазбай 12-ге арттыр. 98 1 2 3 4 5 =2 теңдік орындалатындай цифрлар арасына амалдар таңбасын қойыңдар. (1+2+3+4) : 5 = 2 1888 санынан қалай 1000 санын алуга болады.
6
![«Мен –саған, сен – маған» Әр команда математикаға қатысты бір ребустан дайын...]()
«Мен –саған, сен – маған» Әр команда математикаға қатысты бір ребустан дайындап әкелуі тиіс.Осы ребустарды бір-біріне шешкізеді.
7
![Адасқан әріптер Нарадс, тазауй, киреш, ретм]()
Адасқан әріптер Нарадс, тазауй, киреш, ретм
8
![«Ой сергіту сайысы» Жұмбақ шешу. Нәрселерді санағанда, Керек ол бізге ауадай...]()
«Ой сергіту сайысы» Жұмбақ шешу. Нәрселерді санағанда, Керек ол бізге ауадай, Айтыңдаршы, бұл қандай сан, Жан-жағыңа қарамай? Натурал сан
9
![. Түйе, бота маң басқан, Төрт аяғын тең басқан. Шұнақ құлақ бес ешкі, Қос лақ...]()
. Түйе, бота маң басқан, Төрт аяғын тең басқан. Шұнақ құлақ бес ешкі, Қос лақты қос ешкі, Төрт қозылы екі қой, Бәрін бірге санап қой. (15) Бөлмеде 2 ит , 3 құс , 1 шыбын бар.Осы жануарлардың бәрінің аяқтарынқосып есептегенде қанша болады? (20)
10
![. Екі адам 5метрлік бөренені ұзындықтары тең 5 бөлікке кесті. Егер бөлікті ке...]()
. Екі адам 5метрлік бөренені ұзындықтары тең 5 бөлікке кесті. Егер бөлікті кесуге 1,5 минут кетсе, бөренені кесуге қанша минут кетеді? (6 минут) Төрт тяқтың 8 ұшы бар. Алты жарым таяқтың неше ұшы бар? (14)
11
![Жаңылтпашты қайтала! Рационал сан ,иррационал сан Иррационал сан,рационал сан...]()
Жаңылтпашты қайтала! Рационал сан ,иррационал сан Иррационал сан,рационал сан Біріккен сан болған соң, “Нақты сан” деп аталған . Шеңбер, шеңбер доп емес, Доп сияқты доп емес. Доп деп, доп деп шеңберді, Ойлама шеңбер ол емес.
12
![Бес түп алма,”бестік” алғандікі, Төрт түп алма,”төрттік” алғандікі. “Төрттік”...]()
Бес түп алма,”бестік” алғандікі, Төрт түп алма,”төрттік” алғандікі. “Төрттік” алған бес түп алма ала алмайды “Бестік” алған төрт түп алма алмайды.
13
![Үш санына мақалдарды жалғастыр Үш жұрт Үш арсыз. Үш қайнаса ..... ...]()
Үш санына мақалдарды жалғастыр Үш жұрт Үш арсыз. Үш қайнаса ..... Үш ұйықтаса ..... Ер кезегі .......
14
![Назарларыңызға рахмет!]()