7


  • Учителю
  • Урок 'Активный и пассивный отдых', Основы здоровья, 1 класс

Урок 'Активный и пассивный отдых', Основы здоровья, 1 класс

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Урок Основи здоров’я. 1 клас.Тема. Активний і пасивний відпочинок.Мета. Навчити учнів розпізнавати активний і пасивний відпочинок; дати поради щодо корисного відпочинку; розвивати прагнення зміцнювати своє здоров’я; виховувати бажання дотримуватися здорового способу
предварительный просмотр материала

Основи здоров'я. 1 клас.

Урок №11

Тема. Активний і пасивний відпочинок.

Мета. Навчити учнів розпізнавати активний і пасивний відпочинок; дати поради щодо корисного відпочинку; розвивати прагнення зміцнювати своє здоров'я; виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя; формувати загальножиттєву компетентність.

Обладнання. Наборне полотно з фішками, «мікрофон»

Хід уроку.

І. Організаційний момент

Пролунав уже дзвінок,

Починаємо урок.

ІІ. Актуалізація опорних знань

  • Проблемне питання

  • Що роблять люди, якщо вони відчули втому?

  • Що таке відпочинок?

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку

  • Сьогодні ми будемо говорити про те, як правильно організувати свій відпочинок та дозвілля, ознайомимося із різними видами відпочинку.

ІV. Вивчення нового матеріалу

  • Розповідь вчителя

Щоб не втомлюватися, необхідно чергувати розумову та фізичну працю. Людям, які займаються розумовою працею, необхідний активний відпочинок. Саме він сприяє підвищенню працездатності, поліпшенню психічного стану і настрою. Фізична праця - вид активного відпочинку, не тільки зміцнює здоров'я, але й формує риси характеру.

Відпочинок може бути й пасивним. Відпочинок - це не неробство, а заміна виду діяльності. Поки мозок працює, м'язи відпочивають, і навпаки.

  • Робота в зошиті (О.В.Гнатюк) с.19 (Визначити, на яких малюнках зображено пасивний, на яких - активний відпочинок)

  • Вправа «Мікрофон»

  • Як ви відпочиваєте на вихідних?

  • Робота в групах Гра «Квадратики»

Клас поділяється на дві команди. Кожна команда придумує види активного і пасивного відпочинку. Потім по черзі називають результати своєї роботи. За відповідь - на наборному полотні виставляється квадратик певного кольору.

  • Фізкультхвилинка

V. Узагальнення та систематизація отриманих знань

  • Гра «Ланцюжок»

  • Продовжіть фразу: «Найкращим відпочинком для мене є…»

  • Робота над віршем

Вова вивчив всі слова -

Заболіла голова.

Потім Вова відпочив,

Потім дерево садив.

Не дарма він все робив -

Вчитель Вову похвалив.

  • Чому вчитель похвалив Вову?

  • Тестування «Корисно чи шкідливо?»

Вчитель називає справи, учні плескають в долоні, якщо вони корисні.

VІ. Підсумок уроку

- Про що ми на уроці говорили?

- Які висновки зробили?





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал