- Учителю
- Ахмет Йассауи өмірі сабақ жоспары
Ахмет Йассауи өмірі сабақ жоспары
| ІІ тоқсан | 17.11.2014 | Сабақ |
| Сабақтың атауы | А.Йасауидің өмірі туралы мәліметтер | |
| Жалпы мақсаты
| Оқушылар А.Йасауидің өмірін оқиды,жаңа мәліметтерге ие болады. | |
| Мұғалімдер үшін оқу нәтижелері
| диалогтік оқыту жүргізіледі, талантты,дарынды балаларды оқытуға көңіл бөлінеді.
| |
| Сабақта туындаған негізгі идеялар
| Ахмет Йассауиді таныту. | |
| Оқыту формасы, технологиясы, әдістері | диалогтік оқыту, талантты,дарынды балаларды оқыту,СТО | |
| Қолданылатын материалдар | оқулық, хрестоматия, АКТ, флипчарт, ЭО, қосымша мәліметтер
| |
| Тапсырмалар
| Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс әрекеті
|
| Ұйымдастыру. | Сәлемдесу, түгендеу, сабаққа зейінін бұру. Психологиялық ахуал тудыру.Сергіту сәтін өткізу. 1-4 -ке дейін санау арқылы топқа бөлу. Топ ережесін еске түсіру.
| Балалар шеңбер формасында тұрып, билейді. Содан соң 1-4-ке дейін санау арқылы 6 адамнан 4 топқа бөлінеді. Оқушылыр өздері топ ережесінеске түсіреді. |
| І. Білу. | Сабақтың мақсатын айқындау. «Жіңішке, жалпақ сұрақтар» арқылы өткен тақырыпты сұрау. | Берілгшен жауаптарға қарай оқушылар «Бағдаршам» арқылы бағалайды. |
| ІІ. Түсіну.
| ЭО, 1,2-тапсырманы орындау. АВС оқушылардың мүмкіндіктерін ескеру).
| ЭО -та берілген 1,2- тапсырмаларды оқушылар орындайды. |
| ІІІ. Қолдану.
| «Концептуалдыкесте» толтыру тапсырмасы беріледі.
| Кейіпкерлерге баға береді. |
| ІҮ. Талдау.
| «Алты қалпақ» стр. | Әр түстегі қалпақтарды кию арқылы оқушылар өз пікірлерін айтады. |
| Ү. Жинақтау.
| «Топтастыру» стр. | Сабақта алған білімдерін топтастырады. |
| ҮІ. Бағалау.
| «Бағдаршам» арқылы бағалайды. | Оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды. «Бағдаршам» арқылы бағалайды.
|
| Үйге:
| Өмірін оқу | Оқушылар күнделіктеріне жазады. |
| Рефлексия | «Екі жұлдыз, бір тілек» | «Екі жұлдыз, бір тілек» бойынша оқушылар рефлексия жазады. «Оқушы үні» бойынша АВС тобының оқушыларын бағалау. |
| Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары: Оқушылар немен айналысады және мұғалімдер немен айналысады. 2-сабақ Балалар шеңбер формасында тұрып, билейді. Содан соң 1-4-ке дейін санау арқылы 6 адамнан 4 топқа бөлінді. Оқушылыр өздері топ ережесін еске түсірді. Берілген жауаптарға қарай оқушылар «Бағдаршам» арқылы бағалады. ЭО -та берілген 1,2- тапсырмаларды оқушылар орындады. Кейіпкерлерге баға берді. Әр түстегі қалпақтарды кию арқылы оқушылар өз пікірлерін айтты. Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойды. «Бағдаршам» арқылы бағалады. «Екі жұлдыз, бір тілек» бойынша оқушылар рефлексия жазды. «Оқушы үні» бойынша АВС тобының оқушыларын бағалады. Сабақ барысында мұғалім СТО стратегияларын пайдаланды. | ||
| Дереккөздер және жабдықтар: МАН, оқулық, хрестоматия, АКТ,флипчарт,ЭО, қосымша мәліметтер
| ||
| Кейінгі тапсырмалар мен портфолио деректері
| Зигфридке хат жазу. | |
| Кейінгі оқу | Әңгімені қайталау.
| |
| Сабақты талдау
| ||
| Тәжірибелік сабақты бағалау |
| |
| Сабақ бойынша өзгертулер
|
| |