7


  • Учителю
  • Сауат ашудан сабақ жоспары Оқушымын мен енді! (1 сынып)

Сауат ашудан сабақ жоспары Оқушымын мен енді! (1 сынып)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімді жоспар

.Пән: Сауат ашу

</ Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1A бөлім:

Сәлем саған, мектебім! Сөйлеу



Мектеп: Рудный қаласы әкімдігінің №13орта мектебі

Күні:05.09.16



Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып:



Қатысқандар саны: 21

Қатыспағандар саны:



Сабақ тақырыбы

Оқушымын мен енді! Сөйлеу.



Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

  1. Тыңдалған материалдың мазмұнын түсіну.

1.1.5.1 түрлі жағдаяттарға этикет сөздерді қолдану

Сабақ мақсаттары

Өзін мектеп оқушысы және ұжымның мүшесі екенін түсіну.

Жетістік критерийлері

Барлық оқушылар: Сұрақтарға толық жауап береді.

Оқушылардың көпшілігі: Сөйлем құрастыра алады



Пәнаралық байланыстар

Ағылшын тілі орыс тілі пәнінімен тірек сөздерді қодану арқылы байланыс орнату

Музыка пәні арқылы ән айту

Бастапқы білім

1-бөлім үйде/балабақшада алынған білім мен дағдыларға негізделеді. Оқушылар әңгімелер мен өлеңдерді, өздерін сипаттайтын кейбір сөздерді біледі деп жоспарланады.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы



(Ұ)Шаттық шеңбері

Амансың ба, Алтын күн,

Амансың ба, Жер ана

Амансың ба, Достарым

Сендерді көрсем қуанамын.

МК,Ұ

Оқушыларға мектеп туралы аудиожазба тыңдауды ұсынады.

-Мектеп деген не?

-Оған кімдер барады?

Онда кімдер бар?

-Онда не істейді?



https://www.balalaralemi.kz/











Сабақтың ортасы



(Ұ)

Бұлар қандай бөлмелер?

Олар қайда орналасқан?

Бұл бөлмелерде балалар не істейді?

2. Сызба көмегімен сұарққа жауап бер.

Сынып бөлмесінде отырғандар кімдер?

-Олар не істейді?

Бұл екі сөйлемнен тұрады. Олар сөйлеуді құрайды.

Сергіту сәті (Қимылмен көрсету)

Ұзын мұртты құмырсқа

Келе жатты жұмысқа

Допты алып қолына

Қойдым оның жолына

Оң жағына қарады

Сол жағына қарады

Тау екен деп ойлады

(Тыңдау)

Өлеңді мұқият тыңдаңыз. Оқушымын мен енді өлеңін тыңдау

Онда не туралы айтылғанын түсіну

«Оқушымын мен енді! Сызбасын сызып көр.



Дәптермен жұмыс (3-бет)

Бала қолының ұсақ бұлшық еттерін дамыту (Бояу, сурет салу, сызықтар жүргізу)

-Дәптер бетіндегі суретті бояу

-Әртүрлі (қисық, түзу, сынық) сызықтар сызу

-Заттарды сызық арқылы қосу

-Дәптер бетіндегі кеңістікті бағдарлау.



















Жұмбақтар























Оқулықтағы сюжетті суреттер

Сабақтың соңы

-Сөйлеу дегеніміз не?

-Біз не арқылы сөйлейміз?

-Сөйлеуге тағы нелер қатысады.



Дифференциация - оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіп сіздік техникасының сақталуы





Оқушылардың сөйлеу тілдерінің кемістігі бойынша жұмыстар жүргізу

-Тыңдалған мәтіннің

кім/не туралы

екенін

анықтайды.

-Мәтінге ат қояды; 1

мәтінге сәйкес ақиқат ақпаратты

табады;

-мәтінге сәйкес жалған ақпаратты

табады;

-2 әңгімелеу барысында өзі тұратын

жерді сипаттап айтады;

-әңгімелеу барысында салыстыра

сипаттап айтады;

-3 «кеме» сөзін жазады және

дыбыстық сызбасын көрсетеді;

- «зәкір» сөзін жазады және

дыбыстық сызбасын көрсетеді.



Сергіту сәтін ұйымдастыру арқылы қарастырылады









 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал