- Учителю
- Разработка урока по казахскому языку 1 класс
Разработка урока по казахскому языку 1 класс
Қазақ тілі пәнінен қысқа мерзімді жоспарАңдар
Мектеп: «№48 ЖОББМ»
Күні: 12.12.2016 жыл
Мұғалімнің есімі: Баймоллаева Ү.С.
СЫНЫП: 1 «Б»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақ негізделген оқу
Мақсаты (мақсаттары)
Т1. Зейін қойып тыңдау.
Т2. Сөздердің және сөз тіркестерінің мағынасын түсіну
А1. Сөз көлемі және сөздік қордың саналуандылығы
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар:
Т1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және оларды дұрыс қабылдайды.
Оқушылардың басым бөлігі:
Т2.1.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді.
Кейбір оқушылар:
А1.1.1 Таныс сөздерді қолдану арқылы сұрақ қояды және сұраққа жауап береді
Т5.1.1 Тыңдаған мәтінді түсінеді
Тілдік мақсат
Оқушылар орындай алады:
Негізгі сөздер мен тіркестер:
аң-животное, арыстан-лев, қасқыр-волк, аю-медведь, қоян-заяц
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Бұл не? сұрағына жауап бере алу
Кім? Не? сұрақтарының қойылу ерекшеліктеріне тоқталу
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Таңбаларды жазу
Алдыңғы оқу Мен жеті жастамын
Жоспарланған
уақыт
Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған тақырыптармен қатар ескертпелерді жазыңыз)
Ресурстар
Басталуы 5 мин
1. Ұйымдастыру
2. Қызығушылығын ояту
3. Үй тапсырмасын сұрау
Ортасы 25 мин
Тыңдалым. Электронды оқулық бойынша сөздерді тыңдату, қайталау
Айтылым.
Сөздерді мұғаліммен бірге қайталау
Сергіту сәті: «Балық жүзіп ойнауда»
Жазылым
Таңбаларды жазу
3-тапсырма
Сурет бойынша толықтырып айту.
4-тапсырма
Мәтінді тыңдау.
«Ыстық орындық» сұрақтарға жауап беру
Тілдесім
Аңдардың суреттері бойынша бір-бірінен бұл не? деп сұрап, жауап береді
электронды оқулық
дәптер
оқулық
</<font face="Times New Roman, serif">суреттер
Аяқталуы 5 мин
«Төртінші артықты тап» бойынша тақырыпқа сай емес суретті табу.
Кері байланыс. Сұрақ-жауап
Үй тапсырмасы: жаңа сөздерді жаттау
Бағалау
Кеспе қағаздар
Жоспар
Кел, ойнайық
Қосымша ақпарат
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін қалай жоспарлайсыз?
Пән аралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ мен байланыс құндылықтардағы байланыс
Қима қағаздар беру
Мадақтау, жұлдызшалар, смайликтер
Орыс тілі, бейнелеу, сергіту сәтін жасату, партада отыру ережесін айту
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды?Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
Төменгі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеме оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінін не білдім?