- Учителю
- Поурачный план на тему Күн көзін бұлт баспасын!
Поурачный план на тему Күн көзін бұлт баспасын!
Пәннің аты |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім |
Сабақтың атауы |
Күн көзін бұлт баспасын. Сөйлем
| ||
Мақсаты |
а) Өтілген тақырыптар бойынша алған білімдерін пысықтау. ә) Сөздік қорын, есте сақтау қабілеттерін дамыту. б) Оқушыларды адамгершілкке тәрбиелеу. Сабақтың түрі: аралас сабақ Сабақта пайдаланатын көрнекті-құралдар:оқулық, суреттер Пайдаланатын әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру
| ||
Күтілетін нәтиже | |||
+Психологиялық ахуал |
Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. |
Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. | |
Қызығушылықты ояту |
I.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу, сынып бөлмесінің тазалығына көңіл бөлу,сабаққа дайындау. II.Үй тапсырмасын сұрау. Үйге берілген тапсырмаларды сұрап пысықтау.Мәнерлеп оқытып бағалау.
|
Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып,ерекше ынтамен кіріседі. | |
Мағынаны тану |
ІІІ. Дәптермен жұмыс.
188-жаттығу. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қойып жазыңдар.
Кіп - кішкентай торғайлар, Ағаштарды қорғайды.
Қандай? кіп -кішкентай нелерді? ағаштарды? Нелер? торғайлар қайтеді? қорғайды
| ||
Сергіту сәті |
Орманда кірпі келеді, |
Ой сергітеді,шашағандары басылады | |
Ой толғаныс |
Көру диктантын жазу Отанды біз атамекен Деп аялап атаймыз. Өйткені оны мекен еткен Бабамыз бен атамыз.
Отанды жас, кәріміз де Туған жер деп сүйеміз. Өйткені онда бәріміз де Туып, өмір сүреміз. Отанды әркім анасындай, Қастерлейді, қолдайды. Өйткені Отан баласындай Бізді асырап, қорғайды.
ІҮ. Қорытынды. Сөздердің байланысын анықтау. Сөз неден құралады? | ||
Үйге тапсырма |
Жеңіс күніне әңгіме жазу
|
Күнделіктеріне жазып беремін | |
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау</</p>
|
Бағалау парақшасын толтырады. | |
Кері байланыс |
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |