7


  • Учителю
  • УРОК 'Шаруа қожалығы' (4 класс)

УРОК 'Шаруа қожалығы' (4 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сыныбы: 4 «А»

Күні: 11.03.2015

Сабақтың тақырыбы:

Шаруа қожалығы

Мақсаты:

Оқушылар шаруа қожалығы туралы жалпы түсінік ала отырып,шаруа қожалығын ұйымдастыруға қатысты Қазақстандағы бірсыпыра заңды меңгереді. Тапсырмалар орындау арқылы білімдерін пысықтайды.

Күтілетін нәтижелер:

Шаруа қожалығын кім ұйымдастыратынын, құрамына кімдер кіріп немен айналысатынын біледі, мемлекет тарапынан көрсетілетін көмек түрлерімен танысады.

Керекті құрал-жабдықтар:

Оқулық, компьютер, А4-қағазы, түрлі-түсті стикерлер, түрлі-түсті қаламдар.

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Жұмыс түрі

уақыт

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау түрі

Ұйымдастыру

Үй жануарлары, құстар,көкөністердің суреттері арқылы топқа бөлу.Топ ережесін шығарту.


  1. Амандасу , оқушыларды түгендеу

  2. Суреттерді беру арқылы топқа бөлу



Оқушылар үй жануарлары, құстар,көкөністер деген 3 топқа бөлінеді.


Проблеманы айқындау

А) Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындау


  1. Сұрақ-жауап арқылы және видеоролик арқылы сабақ тақырыбын білу



Қолдарындағы суреттерге қарап не екенін айтқызамын.

Жалпы осы суреттерді біріктірсек бір сөзбен не шығатындығын айтады да, назарын видеороликке аударамын.

Бүгінгі тақырыбымыз: Шаруа қожалығы

ә) Кімнің отбасы шаруа қожалығымен айналысады?



а) сурет бойынша сұраққа жауап бере отырып, тақырыпты анықтайды,

оқушылар видеороликке қарап, шаруа қожалығы деген не екенін, онда немен айналысатынын бақылап, тақырыпты айқындайды.

ә)Оқушылар өмірден көрген-білгендерін айтады.

Шапалақтау арқылы бағалау,

күлегештермен бағалау

Проблеманы шешу

Оқулықпен жұмыс

1. жеке

2. топпен



  1. Мәтінмен танысу

  2. «Гармошка» әдісі арқылы 2 сұрақ дайындау



1)Әрбір оқушы мәтінді оқып шықты.

2) Әр топ бір-біріне диалогқа түсу арқылы сұрақ қоя отырып жауап береді, бір-бірін толықтырады, жауабының дұрыстығын талдайды ,ойланады, пікірлеседі


Шапалақтау арқылы, мимика арқылы, смайликтер арқылы

Проблема шешімін қолдану

Жеке жұмыс.Эссе


Мен кәсіпкер болсам....

Әр оқушы қағаз бетіне өз ойын жазады.

Формативті бағалау

Рефлексия

Топтық жұмыс



Мұғалім оқушыға «Шындық-Жалған» тапсырмасын береді.

Үйге тапсырма: Аталған кәсіпкер иесі өзінен өндірген өнімін өткізу үшін жарнама дайындау.

Тапсырманы орындап, бір-бірін тексереді. Қате жауап болса, талданады.

Өзін-өзі және Өзара бағалау.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал