7


Сабақ жоспары Сүт тағамдары.

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Бекітемін________________________Күні:

Мұғалімнің есімі:Асанова Акайым Мухтаровна

Сынып: 3 «Г»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)



Сүт тағамдары туралы біледі

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:

  • Жаңа сөздермен танысады

  • Тақырып бойынша сұрақтарға жауап бере алады

  • Сөйлемдерді толықтырып айта алады,жаза алады





Оқушылардың басым бөлігі:

  • Жаңа сөздермен сөз тіркестерін,сөйлемдер айта алады

  • Мәтін түсінігін өз сөзімен айтып бере алады





Кейбір оқушылар:

  • Ұқсас мәтін, диалог құрай алады

Тілдік мақсат

Оқушылар:

  • Жаңа сөздерді игереді

  • Сөздермен мысалдар келтіре алады

Жетістік критерилері

жетті

талпынады



Жаңа сөздерді игере алады,мәтінді оқи алады



Түсінік айтуда қиналады, өз ойларын толық жеткізе алмайды



Негізгі сөздер мен тіркестер:

Қымыз-кумыс шұбат-шубат пайдалы-полезный (-ая, -ое)



Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Сурет бойынша сұрақтарға өз сөзіңмен жауап бере аласың ба?

Сүт тағамдарының қандай пайдасы бар деп ойлайсың?

Алдыңғы оқу

Нан тағамдары

ЖОСПАР

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Басталуы





Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларды түгендеу, жағымды ахуал тудыру.

«Сәлем- сөздің атасы»

Топтастыру.

«Мозайка» әдісі

Азық-түлік суреттерін құрастыру арқылы.

Үй тапсырмасымен жұмыс.

«Өрмекші торы» әдісі

Бір-біріне жіпті ұсыну арқылы сұрақ-жауап алу.

«Миға шабуыл»

1.Супетмаркетте қандай заттар сатылады?

2.Олар бізге не үшін керек?

3.Кім толықтырып мысал келтіре алады?













Суеттер кесіндісі

Ортасы





Жаңа сабақ.

Оқулықпен жұмыс

1).Жаңа сөздермен танысу.

-Сөздерді мұғалім оқиды, оқушылар бірнеше рет қайталайды.

-Тізбекпен айтады,сөз тіркестерін құрайды.

-Сөздік дәптерге жазады.

Дәптермен жұмыс

2).Көркем жазу.



3).Топтық жұмыс.Мақалмен жұмыс.

«Кластер»әдісі

Сүт тағамдарына ассоциация жасайды

Бағалау. Смайликтер арқылы

4)Сергіту сәті

Ормандағы аюдың,

Құлпынайы көп екен.

Теріп-теріп алайық,

Қалтамызға салайық.

5).Жұптық жұмыс.

«Ойлан,жұптас,бөліс» 4-тапсырма

Диалогті жұбымен оқу

Бағалау:бағдаршам түсі арқылы

6)Жеке жұмыс

5-тапсырма .Сөз тіркестерін жаса,оқы.







"Қазақ тілі"

3-сынып,

А Қайрбекова

дәптер, бөлме заттарының суреттері, қазақ тіліне тән дыбыстар.













Плакаттар,маркер

лер

Аяқталуы





Рефлексия

«Білім бәйтерегі» әдісі

1.Не үйрендім?

2.Не қиын болды?

3.Ұсыныс

Стикерге жазып, бәйтерекке іледі.

Үйге тапсырма.

6-тапсырма 76-бет



Стикерлер, бәйтеректің суреті.







 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал