7


Сабақ, Менің күн тәртібім

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала





Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 3

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы:

21. Менің күн тәртібім

Сабақ негізделген оқу мақсаты:

3.1.3.1 Хабарламаны тыңдау, мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру жəне оқиға желісі бойынша суреттерді орналастыру,

кесте толтыру

3.5.1.2 Сөйлеу барысында көптік/тəуелділік/

жіктік /септік жалғауларын қолдану

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар орындай алады: уақыт,

мезгілмен байланысты сөздерді пайдалана

алады



Оқушылардың көпшілігі орындай алады: қарапайым сөйлеу үлгілері негізінде өзінің күн тәртібі туралы айта алады.



Кейбір оқушылар орындай алады: тақырып

аясында достарымен диалог құра алады.

Тілдік мақсат:

Оқушылар орындай алады:

1) Берілген жаңа сөздердің мағынасын дұрыс түсінеді

2) Берілген мәтін бойынша сұрақтарға жауа береді

3) Берілген сөздердің мағынасын түсінеді, сөз тіркестерін құрайды.

Күн тәртібі

Таңғы ас

Түскі ас

Кешкі ас

Сабақ оқимын

Алдыңғы оқу:

Сұрақтарға жауап беру

Жоспар



Жоспарланған уақыты

Жоспарланған жаттығу түрлері



Басы

2-10 минут



Ұйымдастыру кезеңі

Сабақ, Менің күн тәртібім

«Шаттық шеңбері» тренингі

Мен досымды сүйемін,

Мен әлемді сүйемін.

Жақсы оқушы боламын,

Кілең бестік аламын.

Қазақ тілін үйреніп,

Еркін сөйлей аламын.

Тапсырма. Үй тапсырмасын тексеру. «Күн тәртібін жоспарлауын сұрастыру. Суреттерді көрсете отырып қай уақытта жасалатын.



Қай уақытта таңғы ас ішесің?

Қай уақытта сабаққа барасың? т.с.с сұрақтар

Ой жинақтай келгенде бүгінгі сабақтың тақырыбы анықталады.





















Тапсырма. Жаңа сөздермен жұмыс.

Тұрамын

Дұрыс

Дұрыс емес

Таңертең

Түсте

Кешке

( жаңа сөздерді дауыстап айту, сөз тіркесін, сөйлем құрастыру).

Тренинг

































Сандар

















Бағалау парақшасы



Стикерлер. Тақтада жазылған сөздер











Интербелсенді тақтада жаңа суреттер, соңында жаңа сөздер жазылған.



Ортасы

11-40 минут

Тапсырма. Сурет бойынша әңгімелеу.



Мен тұрдым.

Тісімді тазаладым.

Таңғы ас ішемін.

Мектепке барамын.

Үйге келдім.

Түскі ас іштім.

Теледидар көрдім.

Әкеммен шахмат ойнадым.

Сабақ оқыдым.

Мұз айдынына бардым.

Кешкі ас іштім.

Ұйықтауға жаттым.

Тапсырма. ІІ жақта үш сөйлем жазады.

таңғы ___

Сен түскі ___ ас іше... .

кешкі ___

Тапсырма. Күн тәртібі сөзін тәуелдеу.

І. Менің күн тәртібім

ІІ. Сенің күн тәртібің

Сіздің күн тәртібіңіз

ІІІ. Оның күн тәртібі

Сергіту сәті. Күнделікті сергітуді орындау.

Парақшалар





















Таңертең, кешке, түсте деген жазылған кесте беріледі.









Стикер, маркер, сағаттың суреті

Соңы

41-45 минут

Тапсырма. Жұптаса отырып диалог құрастырыңыз. Әр оқушы өзін таныстырып күн тәртібі туралы айтады.

Үйге тапсырма. Модуль бойынша сөздерді қайталау

Бағалау. Формативті бағалау.

Рефлексия.

Сабақ, Менің күн тәртібім- жақсы

Сабақ, Менің күн тәртібім- орташа



Сабақ, Менің күн тәртібім- қызықсыз

Тапсырма жазылған парақшалар















Бағалау парақшасы.

Стикерлер



















































 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал