7


  • Учителю
  • Блум таксаномиясы бойынша 3-сыныптың қазақ тілінен сабақ жоспары

Блум таксаномиясы бойынша 3-сыныптың қазақ тілінен сабақ жоспары

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

12.04 Қазақ тілі Сабақ жоспары Блум Таксономиясы бойынша

Сабақтың тақырыбы: Есептік сан есім

Мақсаты: Оқушыларға есептік және реттік сан есімдер туралы топтастырылған ұғым қалыптастыруға, сан есімдіктер туралы 2-сыныпта алған білімдерін ары қарай тереңдетіледі.

Білім: есептік сан есімнің ережесін қара

Түсінік: ережені өз сөзіңмен айтып бер

Қолдану : алған білімдерін іс жүзінде қолдана біледі

Талдау: есептік сан есімнің ерекшелігін белгілейді

Жинақтау: есептік сан есім туралы алған білімдерін жинақтайды, қорытындылайды

Бағалау: оқушылардың білім деңгейін анықтайды, салыстырады

Әдіс-тәсілдер: «жалпақ пен жіңішке сұрақтар» «Кезбе тілші», топтық, жұптық т.б



5 мин







5мин





10мин













10мин













5мин











5мин























5мин

Ұйымдастыру кезеңі

  • Психологиялық дайындық

  • Үй тапсырмасын тексеру

  • Бағалаумен таныстыру

Білу

Есептік сан есімнің ережесін бірнеше рет оқып шығады

Бағалау

Түсінік

«Жалпақ , жіңішке » сұрақтар

Кітаппен жұмыс

Бағалау







Қолдану

Оқулықпен жұмыс

Бағалау







Талдау

Шығармашылық тапсырма



Бағалау



Жинақтау

«Кезбе тілші »























6-жаттығу

Бағалау



Ұпай сандарын есептеп, бағалау





Бүгінгі күнді жазады

Бүгінгі күнге арнап тілек айтады

Дәптерлерді жинап, тапсырады?





Ережесіндегі сұрақтарға мысал ойлайды





1.Сан есім деген не?(жалпақ )

2.Сұрақтарына тоқтал(жіңішке)

3.есептік сан есім деген не? (жалпақ)

1-жаттығу (сан есімді тауып, сұрақ қояды)



3-жатт. Сөйлемдерді оқу, сан есімдерді тақтада жазу

4-жатт.жаңылтпашты жатқа жаз

Жүз жүзгіш,

Жүз жүзгіште

Жүз сүзгіш



-есептік сан есімге сөз ойла «Кім шапшаң?»

- Диірмен сөзіне ассоциация құру.

Диірмен-бидай-диірменші-ұн



-төмендегі сұрақтарға жауап бер

Бір жылда неше ай бар?

Бір айда қанша күн бар?

Бір сағатта қанша минут бар?

Бір метрде неше сантиметр бар?

Сыныпта неше оқушы бар?

Неше парта қойылған?

Әр партада қанша оқушыдан отырады?

Мұғалімге арналған неше үстел бар?



Мақалды көркем көшіріп, есептік сан есімді табу



Үйге: ережелер, 78-бет. 5-жаттығу















 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал