7


  • Учителю
  • Тақырыбы: 'Орман патшалығы' Еңбекке баулу

Тақырыбы: 'Орман патшалығы' Еңбекке баулу

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

3-сабақ Оқу ісінің меңгерушісі:

Пәні

Еңбекке баулу

Уақыты: 09.10.2015

Сыныбы: 2 «Б»

Мұғалімі: Б.И.Куспанова

Сабақтың тақырыбы

Орман патшалығы

Сабақтың жалпы мақсаты

Сабақтың мақсаты: Ағаш бүршіктерінен орман кейіпкерлерін жасауды үйрену.

Міндеті:

- Техникалық қауіпсіздіктерді пайдалану арқылы табиғи материалдармен жұмыс істеуге үйрену;

- Ойлау қабілетін дамыту;

- Ұқыптылыққа, жауапкершілікке тәрбиелеу.

Сілтеме: Оқулық, еңбекке баулу әдістемесі, слайд, постер, кеспе парақшалар, суретті парақшалар, шарлар, күн суреті, смайликтер.
Оқытудың нәтижелері:

  1. Бүршіктерден мүсіндеп үйренеді.

  2. Топпен пікірлесіп, тапсырмаларды орындайды.

  3. Өз бетімен жұмыс жасай алады.

Қамтылған модульдер:

1-модуль оқыту мен оқудағы жаңа тәсіл (топтық жұмыс), 2-модуль сыни тұрғыдан ойлауды үйрету (ассоциация, миға шабуыл); 3-модуль - бағалау, 4-модуль - АКТ пайдалану, 6-модуль -Жас ерекшелік,7-модуль - көшбасшылық ( топты басқару және барлық сабақтарда белсенділікпен қатысып отыру)

Көрнекіліктер

Орман туралы суреттер

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру


Би «Арива»

Топқа бөлу

Геометриялық фигуралар арқылы топтарға бөлу


Үй тапсырмасы

Өткен тақырыпты қайталай отырып, оқушыларға тақырып бойынша сұрақтар қою.

Қызығушылықты ояту

Психологиялық дайындық


Оқушыларды суретті парақшалар арқылы 2 топқа бөлу.

І-топ «Орман», ІІ топ «Патшалық» (топ басшылары сайланады, олар тапсырмалар бойынша топ мүшелерін бағалап отырады)

1-тапсырма. Модуль АКТ

Жұмбақ шешу арқылы тақырыпты шығаып алу.

2-тапсырма. Модуль СТО әдісі: Ой қозғау

Модуль. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер (топтық жұмыс)


Орман патшалығы дегенде көз алдымызға нені елестетеміз? (әр топ постер қорғайды)

Орман патшалығының кейіпкерлері


3-тапсырма. Модуль. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Әдісі: миға шабуыл

  1. 1-3-суреттердегі бөлшектердің біріктіру тәсілін анықта.

  2. Бөлшектерді біріктірудің қай тәсілі неғұрлым қарапайым, берік, үнемді.


Сергіту сәті

4-тапсырма. Модуль. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер (2 топ жеке орындайды)

  • Өзің таңдап алған зат бөлшектерінің біріктіру схемасын құр.

  • Біріктіру тәсілін анықта.

5-тапсырма. Модуль. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер (жұптық жұмыс)

  • Затты құрастыр және безендір.

Жасаған жұмыстарын топ басшылар бағалайды.

Жаңа сабақ

Оқулықпен жұмыс

Сұрақтар мен тапсырмаларға жауап беру.

Ой толғаныс

6-тапсырма. Модуль. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Әдісі: сәйкестікті іздеу


Ермексазбен біріктіру

Желімдеу

Рефлексия. INSERT әдісі

Білемін

Не білдім?

Не білгім келеді?

Үйге тапсырма беру.

Жұмысты аяқтау

Бағалау

Сабаққа жақсы қатысқан оқушыларды бағалап, баға қою.

Кері байланыс

Оқушылар бір-біріне деген тілектерін жапырақтарға жазып, смайликке жапсырады. Плакат стикер





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал