7


  • Учителю
  • Әдебиеттік оқу Төрт түліктің кеңесі (2 сынып)

Әдебиеттік оқу Төрт түліктің кеңесі (2 сынып)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Күні: Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пән аты: әдебиеттік оқу

Сыныбы: 1 «А»

Сабақтың тақырыбы

Төрт түліктің кеңесі

Сабақтың мақсаты

Мәтінді түсіне алады, төрт түлік туралы түсініктері кеңейе түседі.Төрт түліктің тұрмыс тіршілігіне тиімділігін біледі.Зерделеу арқылы білімін жетілдіреді.Ойлау қабілеттері , іс-әрекеттері дамиды, шығармашылыққа төселеді.Мейірімділік қасиеттері қалыптасады.

Сілтеме

Әдебиеттік оқу, Атамұра 2013 ж ,суреттер, электронды оқулық

Күтілетін нәтиже

Топтық жұмысқа төселеді,өзіндік ой түйеді,ойлау қабілеті дамиды, танымдылығы артады,жүйелі сөйлеу дағдылары қалыптасады.

Көрнекілігі

Суретті көрнекіліктер,стикерлер,кесте, сюжетті сурет

Әдіс-тәсіл

Топтық жұмыс, АКТ, салыстыру, сын тұрғысынан ойлау, РАФТ.

Ақпарат көздері

Оқулық, электрондық оқулық, интербелсенді тақта.



кезең

Сабақ бөлімдерінің мақсаты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті

Білу

Бастапқы рефлекциялық кезең



Топқа бөлу







Үй тапсырмасын сұрау

Психологиялық ахуал туғызу

Бірлік жайлы нақыл сөз











«Түйе» оқу, жаттау, сұраққа жауап беру.

Топ бойынша жауап беру

Тақырыптарға байланысты сұрақтар

Бір-біріне жылы лебіз білдіреді.

1.Бірлік болмай-тірлік болмас

2.Күш-білекте емес, бірлікте

3.Бірлік еткен озар

4.Бірлік алынбас қамал





1.Түйе (сипаттау)

2.Түйенің жүнінен істелінетін бұйымдар

3.Түйенің сүтінен әзірленетін тағам

4.Түйенің терісінен істелетін бұйымдар

Түсіну

Жаңа сабақ

Өткен сабақпен жаңа сабақты байланыстыру.

Коллаж жасау арқылы.



Бейнені біріктіру,.Қой, түйе, сиыр, жылқы сипаттау, үш тілде айту.Төрт түлік кеңесі мұғалімнің оқуы.Мазмұнын ашу.

Сөздерді ілу.

Тақырыпты анықтап өзіндік мақсат қояды.

Төрт түлік туралы білгендерін ортаға салады. «Төрт түліктің кеңесі » жайында ізденулерінің арқасында толық мағлұмат алады,тақырып мазмұны ашылады.

Қолдану

Топтық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

Тақырыпқа байланысты сұрақтар қойылады, оқушылармен бірлесе тақырып мазмұны ашылады, меңгеріледі.

Мәтінді рөлге бөліп оқиды.

Әр түлікке байланысты іс-әрекеттерді анықтайды.

Адам жануарлар арасындағы байланысты тереңірек ұғуға ізденістер жасайды.

Сергіту сәті

«Қай жануар үні» ойыны

Ән: «Қошақан»

Ән ырғағына біріге орындайды.

Талдау.

Ашық сұрақтар қою арқылы тақырыпқа талдау жүргізу.

Тапсырмалар түрін ұсынады.



Оқушылар оқуы.Жекелей , хормен,рөлге бөліп оқу

Кестені толтыру.

Берілген сөздерге байланысты сәйкес сөздерді табу.



Жинақтау

Алған білімдерін жинақтау.

Бағыт,бағдар беру.

Мәтінді сахналау

Бағалау

Сабақ барысында оқушы пікірлерін ескеру.

Өзін-өзі бағалау, топтық бағалау.

Қорыту.Топ жұмыстарына баға беру.

Келесі оқылым



«Төрт түліктің кеңесі» оқу,әңгімелеу, кестені толтыру.

Күнделікке түртіп алу.

Рефлексия

Кері байланыс

Стикер таратылады.

Оқушылар сабақтан алған әсерлерін айтып,ойларын білдіреді.













«Талапкер орта мектебі мектеп жасна дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі































Төрт түліктің кеңесі

Әдебиеттік оқу

2 «А»













Керімқызы Сайлаугүл

2015-2016 оқу жылы



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал