7


  • Учителю
  • Поурочный план по естествознанию на тему Мен зерттеушімін

Поурочный план по естествознанию на тему Мен зерттеушімін

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Қысқа мерзімді жоспарлауСабақ: Жаратылыстану



Мектеп: Т. Рысқұлов атындағы жалпы білім беретін №16 орта мектеп

Күні:10.08.16

Мұғалімнің есімі:

Нурпеисова Алмагуль Турисбековна

Сынып: 1

Қатысқандар саны:20

Қатыспағандар саны

0

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

1.1.2.2.

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:

Тыңдайды, қабылдайды, айта алады.

Оқушылардың басым бөлігі:

Салыстырады, ажырата алады.

Кейбір оқушылар:

Бақылайды,байқайды,зерттей алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады:

Өсімдіктерді таниды, ажырата алады,бақылау арқылы салыстырып тұжырымдайды.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Зерттеу,зерттеуші,тәжірибе,нәтиже.

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

Зерттейді, көз жеткізеді

Талқылауға арналған сұрақтар:

  • Зерттеуші деген кім?

  • Зерттеуді не үшін жүргіземіз?

  • Зерттеу үшін қандай құралдар қажет екен?

  • Зерттеу нәтижесін қайда жазу керек екен?

Бағалау критерийлері

Бөлме өсімдігінің әртүрлі екенін, қорек алу арқылы өсетінін біледі.

Бөлме өсімдігін бақылайды,өлшейді,тәжірибе жасау арқылы айырмашылықтарын анықтап, нәтижесін жазып үйренеді

Зерттеу жүргізу арқылы эксперимент ұғымымен танысады, нәтижесінің маңыздылығын түсінеді.



Алдыңғы оқу

Қоршаған әлем құбылыстарына бақылау жүргізу

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басталуы

Ұйымдастыру кезеңі

Шаттық шеңбері «Мен саған сенемін»

Топқа біріктіру (аула және бөлме өсімдіктері)

Интербелсенді тақта

Суреттер

Ортасы

Сабақ мақсаты мен міндетін түсіндіру.

1 тапсырма: Сурет бойынша зерттеуге қажетті құралдарды ата.(Дәптер, қалам,қарындаш,сызғыш, өшіргіш, т.б.)

2 тапсырма: Алдыңдағы бөлме өсімдігінің биіктігін өлше, бақыла және нәтижесін жұмыс дәптеріңе жаз.



Сергіту сәті: «Мен домалақ апельсин»



3 тапсырма: Постерге ұнаған бөлме өсімдігін сал





Сюжетті сурет





Бөлме өсімдігі, қажетті құралдар, жұмыс дәптері



Интербелсенді тақта

Плакат,маркер

Аяқталуы

-Бүгін сабақта не білдік?

Есіңе сақта!

Зерттеушілер бізді қоршаған әлемді зерттейді.

Олар бақылайды, өлшейді,тәжірибелер жасайды және нәтижелерін жазып отырады.



Қосымша ақпарат

Саралау - оқушыға

мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?

Бағалау - Оқушылардың

үйренгенін тексеруді қалай

жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті

қорғау ережелері

АКT-мен байланыс

Құндылықтардағы

байланыс

Мадақтау,қолдау көрсету

Деңгейлік тапсырма

Проблемалық сұрақ қойдым

Бағалау парағы

Бағдаршам

Дүниетану,биология, бейнелеу







 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал