7


  • Учителю
  • Кімнің мекені жақсы? 3 бөлім. Әдебиеттік оқу 2 сынып. Сабақ жоспары.

Кімнің мекені жақсы? 3 бөлім. Әдебиеттік оқу 2 сынып. Сабақ жоспары.

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ жоспары

Күні: 17.11.2016ж.

Пәні: Әдебиеттік оқу

Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушыларға мәтіндегі негізгі ойды өздеріне таптырып, өз ойын өз сөзімен жеткізе білуге үйрету. Жаңа мысалды талқылау.

Дамытушылық: Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін шыңдау, қиялы мен ойлау шеңберін дамыту, байланыстырып сөйлеуге дағдыландыру.

Тәрбиелік: Оқушыларды топтасып жұмыс істеуге тәрбиелеу, туған жерін сүюге тәрбиелеу.

Сабақтың көрнекілігі мен құрал жабдықтары:ребус,оқулық.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап.

Сабақтың типі: Өткен сабақты жалғастыру.

Пәнаралық байланыс: дүниетану.

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі.

ІІ.Үй тапсырмасын сұрау.

ІІІ.Жаңа материалмен жұмыс.

Балалар бүгін біз осы мәтіннің 3-ші бөлімін оқимыз. 79-беттегі мақал-мәтелді оқимыз.

Мақал-мәтелдер

1.Туған жердей жер болмас,

Туған елдей ел болмас.

2.Әркімнің өз жері - Мысыр шаһары.

3.Бақа көлінде патша,

Балық суында патша,

Жігіт елінде патша.

Әңгіменің 3-ші бөлімін оқу.

Сөздікпен жұмыс:

Көде - далалы жерде өсетін майда шөп.

Қуаңшылық - құрғақшылық.

Күннің аптабы - күннің ыстығы, лебі.

Діңділері - діңі жуан әрі ұзындары.

Балауыз дән - сүт дән, жас дән.

Шашау шығармастан - шашып - төкпестен.

Зая - құр босқа, бекерге.



Қорытынды:

-Мәтін неше бөлімнен тұрады?

-Өз тұрған жерің саған несімен ұнайды?

Мәтін кейіпкерлеріне ұқсап өз тұрған жерің туралы толғана әңгімелеуге тырыс: «О, шіркін! Дүниеде мен тұрған жерден...»

Үй тапсырмасы: 80 бет оқу,мазмұндау.

Бағалау.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал