7


  • Учителю
  • Конспекты по букварь на тему Ақылды ит пен қу түлкі

Конспекты по букварь на тему Ақылды ит пен қу түлкі

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

</<font face="Times New Roman, serif">Пәні: Саут ашу.

Мұғалім :Мирхалдарова Камола.

Сыныбы: 1Сабақтың тақырыбы:

Ақылды ит пен қу түлкі.

Сабақтың мақсаты:

Ертегі мазмұны мен кеңінен таныстыру.Топтық жұмыс жасауға үйрету.

Оқу нәтижелері:

Ертегі мазмұны мен танысады . Топтық жұмыс жасауға үйренеді.

Оқыту үшін бағалау:

«Бас бармақ» сыйлық , смайлик .

Сабақтың әдіс-тәсілдері:

«Ой қозғау» « Тез ойлан» « Бағдаршам» « Ойлан ізден т ап»





Ресурстар:

Оқулық , электрон оқулық , слайд , қағаздар , стикерлер.





Уа

қыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Күтілетін нәтіже

2 мин

I.Кіріспе: Оқушылармен сәлемдесу , түгелдеу . Оқушылар татулығын асыру мақсатында шаттық шеңберін үйымдастыру. "Тыныштық» әнін айттыру. Топтарға бөлу. Топ басшыларын анықтау. Топ ережесін айттыру, сынып тыныштығын сақтау. Назарын сабаққа аудару.

Оқушылар сәлемдеседі. «Тыныштық» әнін айтады. Топ басшыларын тағайындайды.

Оқушылар татулығы арта түседі, көңл - күйі көтеріледі.

13 мин

II.Өтілген тақырыпты пысықтау: Әр бір топтан бір - біреуден оқушыға "Меҳрибонлар" өлеңін айттыру."Тез ойлан"ойынын ережесі мен таныстыру. Мақалдар айттыру , топтарды смайликтер мен бағалау .

Әр бір топтан бір оқушы шығып "Меҳрибонлар» өлеңін жаттайды. Топтағы оқушылар үйренген мақалдарын айтады.Бұл ойында доп ұстаған оқушы мақал айтады.

Ауызша сөйлеу қабілеті дамиды.

7мин

III.Сабақтың тақырыбын ашу: Әр топқа жеке тапсырма беру. Бағалау.

1-топ түлкіні суреттеп береді.2-топ итті суреттеп береді. 3-топ мәтінді оқып, мазмұнын айтып береді.Топтар бірін- бірі бас бармақ арқылы бағалайды.

Пікірлеу және ауызша сөйлеу қабілеті дамиды.

7 мин

IV.Негізгі бөлім:.Мәтінді бір сөйлемнен оқыту. Дәптерлеріне оқулықта берілген мақалдарды жаздыру.

Мәтінді оқиды. Мақалды дәптеріне көшіріп жазады.

Пікірлеу қабілеті қалыптасады.

2 мин

V.Сергіту сәті: «Көңілді күн» әнін естіру.

«Көңілді күн» әніне билейді.

Көңіл-күйлері көтеріледі.Дем алады.

10 мин

VI.Пысықтау: Әр бір топқа бөлек тапсырма беру.



1-топ ит туралы білгендерін айтады.2-топ бұл ертегіні тағы қандай аяқтаған болар едіңдер? сұрағына жауап дайындайды.3-топ түлкіні тағы қай ертегі және мультфильмде көргенсіз? сұрағына жауап дайындайды.

Жазуға және ойлауға үйренеді.

3 мин

VII. Қорытынды: Қысқаша сұрақ-жауаптар өткізу арқылы сабақты бекіту:-Бүгін қандай ертегі мен таныстық? Қулық пен ұрлық туралы не айта аласыңдар? Сабақта белсенді қатысқан оқушыларды бағалау.

Сұрақтарға жауап береді.Бағдаршам түстерінен қалаған біреуін көрсетіп, сабаққа рефлексия жасайды.

Ұқыптылыққа, тапқырлыққа үйренеді.

1 мин

VIII. Үй тапсырмасы : Орыс тілінен енген сөздерді біліп келу.

Тапсырманы түсініп алады.

Оқуды, жазуды үйренеді.











 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал