7


  • Учителю
  • Урок по литературное чтение 3 клааса

Урок по литературное чтение 3 клааса

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Жаманбаева Г.О.

бастауыш сынып мұғалімі

«Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы

орта мектебі МДШО»

Ескелді ауданы

</<font face="Times New Roman, serif">Әдебиеттік оқу

Сабақтың тақырыбы: Адамның бәрі бірдей неге? Ақылды емес? (ертегі)

Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға әңгімені оқытып мазмұнын ашу, жақсы

мен жаман қылықтар туралы түсінік беру.

2.Оқушылардың ой-санасын,сөздік қорларын дамыту.

3.Алдына қойған мақсаттарына жетуге, ұмтылуға,

білімді болу үшін ізденуге, алғырлыққа, төзімділікке

тәрбиелеу.

Сабақтың типі: аралас сабақ.

Сабақтың түрі: ертегі сабақ.

Пән аралық байланыс: дүниетану, казақ тілі.

Көрнекілігі: Интерактивті тақтада дайындалған слайдтар

Сабақтың барысы

1.Ұйымдастыру кезеңі

ІІ.Психологиялық ахуал

Қол алысып қане біз

Достасайық бәріміз

Қайырлы күн жер Ана!

Қайырлы күн достарым.

Сіздерді көргеніме қуаныштымын! - деп балалар бір-біріне жақсы тілектер айтады.



ІІІ.Қызығушылықты ояту:

Балалар ертегі көруді жақсы көресіңдер ме?

Бүгін біз ертегілер еліне саяхат жасаймыз.

ІV.Сабақ тақырыбы, мақсатымен таныстыру.

V.Жұмбақты шеш.

VІ.Оқулықпен жұмыс.

1.Ертегіні оқып шығу

-Ертегіні тізбектей, дауыстап оқыту.

-Ертегіге сай мақал-мәтелдерді айту.

Сөздік жұмыс

Баспалап қарау - жасырынып қарау.

Көз салу - қарау .

Сыбағасы - өзіне тиісті олжасы.

Сергіту сәті: Фонетикалық жаттығу

«Таңырқау»

  • Біз әдемі киім көрдік. Біз қалай таң каламыз?

Ай-ай-ай, ай-ия қандай әдемі!

Барлықтарыңыз менен кейін асықпай қайталаңыз.

Ой толғаныс: 1.Адам баласы қалай ақылды бола алады?

2.Ертегіге жоспар құр.

3.Мәтінге басқаша қандай тақырып коюға болады?

Сабақты қорыту:

Үйге тапсырма: Мазмұндау

Бағалау: смайлик арқылы бағалау бір-бірін.









 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал