7


  • Учителю
  • Пуорочный план по казхской литературе на тему 'Күн құшағында' (4 класс)

Пуорочный план по казхской литературе на тему 'Күн құшағында' (4 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Павлодар қаласы, ПҚБАИ Бекітемін___________________

1 топ Мектеп директоры

Қазақ тілінде А.О.Нургожина

Тренер: Жунусова.А.Р

Тыңдаушы: Ильязова А.С

Пәні: әдебиеттік оқу


Сабақтың тақырыбы: Күн құшағында

Сынып: 4 «а»

Мерзімі: 03.04.2015

Сабақ мақсаттары: Адамның ішкі жан дүниесі мен арман-тілегіне жетудегі жолда табиғаттың алатын орны мен адам

бойындағы табандылық қасиеттерінің арасындағы байланысты ұғынуға жол салу.


Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Пәнаралық байланыс:ән-күй, еңбек.

Құралдар: А-3 маркер, геометриялық фигуралар, бағдаршам, түсті қағаз.

Әдіс-тәсілдер: топқа бөлу, жұппен,топпен жұмыс, Венн диаграммасы, топтастыру, бағдаршаммен бағалау.

Оқыту нәтижесі: Шығарманың негізгі идеясын ашады,адам мен табиғаттың үйлесімділігін анықтайды.

Сілтеме: әдебиеттік оқу

Сабақ кезеңдері

Уақыт

Кірікті

рілген модуль

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті


Ұйымдастыру кезеңі


Білу



2мин





5мин


ООЖТ

АКТ

СТОҮ


Қызығушылықты ояту. Шаттық шеңбері

Топқа бөлу, фигуралар арқылы.

Уәж

Музыкалық ән Күн. Ана.Бала суреті интербелсенді тақтада.

Мақал-мателді қалай түсінесің тақырыпты ашамын «Миға шабуыл»



Бір-біріне деген жылы тілектерін айтады.

Әнді қосылып айтады, кілтті үш сөзді анықтайды Жұптық әңгіме,ортақ шешімді айтады.

Түсіну

10мин

ДО-ғы

жұптық

топтық әңгіме

СТО

Күн, ана, бала бір-бірімен байланысын суреттеу. Авторға назар аудару.

Мәтінмен жұмыс. Абзацқа бөліп беру.

Ортаға сұрақ тастау. 2-топқа әр-түрлі сұрақ

Топтастырады, суреттейді, дәптерге белгілеу.

Берілген мәтінді оқиды. Жұптық әңгіме айтушы-тыңдаушы, тыңдайды-айтады. ДО

Абзацтарға ат қояды. СТОҮ (ортақ атты таңдайды)

Топпен талқылайды, әр бала жауап береді ДО-ғы топтық әңгіме.


Қолдану

10мин

СТОҮ.

КБ

ОүБ

1-деңгей

Интерпретациялау.Автор не айтқысы келді?

2-деңгей. Авторларларға хронологиялық кесте құру

3-деңгей. Суретке әңгіме құрастыр.

Идеяларға жүгіну арқылы проблеманы шешеді, логикалық қорытынды жасайды.

Автор мен аудармашының хронологиялық

кестесін құрастырады. СТОҮ. КБ. ОүБ

нүктемен бағалау

Талдау

5мин

СТОҮ

Күннің шуағы мен ана құшағының жылуын салыстыру.

Үлкен топ. Венн диаграммасы арқылы салыстырады.

Жинақтау


7мин

КБ

ТжДБО


Кімнің жылуы ыстық? Жүрекшелер қиып анасына тілек жазу

Үлкен топ.

Берілген түсті қағаздан жүрекше қиып, анасына тілек немесе ойдан өлең жазады. Бармақпен бағалау

Бағалау

5мин


Не үйрендім? Нені білдім? Нені білгім келеді?

Өзін-өзі бағалау парағын толтырады.





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал