7


  • Учителю
  • Бінарний урок на тему: Виражальні можливості силуетної форми. Практична робота „Гарбузові родичі”. Музична стежинка.

Бінарний урок на тему: Виражальні можливості силуетної форми. Практична робота „Гарбузові родичі”. Музична стежинка.

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Тема: Виражальні можливості силуетної форми. Практична робота "Гарбузові родичі". Музична стежинка.

Мета: вчити порівнювати та аналізувати зовнішню форму та розміри предметів, передавати їх в малюнку, вчити рівномірно заповнювати усю площину аркуша паперу Розвивати естетичні почуття, творчу уяву. Виховувати любов до народної пісні.

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань, умінь, навичок.

Обладнання: малюнки, ілюстрації із зображенням овочів, музичний інструмент, виставка книжок «Читаємо про овочі», комп'ютер, мультимедійний проектор.

Хід уроку

І. Організаційний момент.


- Добрий день! У добрий час рада я вітати вас!

Давайте поглянемо один на одного, усміхнемося. Нехай на нашому уроці панує атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння, взаємоповаги, пізнання та успіху.

  • Сьогодні ви приготувалися до двох уроків образотворчого та музичного мистецтва.

- Перевірте чи все необхідне є у вас на партах. Слайд №1

Вправа «Очікування»

II. Актуалізація знань учнів

- Діти, я знаю, що ви любите відгадувати різні загадки. Із загадок, які я вам загадаю, здогадаєтесь, хто прийде до нас у гості на урок.

Загадування загадок. Слайд №2

 Сидить дівчина в коморі, а коса її надворі. (Морква)

 На городі виріс дужий,
Круглий, жовтий і байдужий
До червоних помідорів,
До капусти і квасолі.
Хто цей гордий карапуз?
Здогадалися?...
(Гарбуз)



 На городі в нас грядки,
На грядках - рясні листки:
Там зростають малюки,
Зелененькі …
(Огірки)



 Печуть мене, смажать і варять,
Їдять мене і дуже хвалять.
(Картопля)



 В полі хороше мені
Зеленіти навесні.
Чим же я - не молодець? .
Маю диво-корінець,
Все про нього дбаю,
Цукор відкладаю.
(Буряк)

 Я жовтенька, я маленька,
Мов медочок солоденька.
На баштані достигаю,
Тепле сонечко вітаю.
(Диня)



ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.


  • Сьогодні до нас у гості завітали овочі.


ІV. Робота над темою уроку.


Вчитель музичного мистецтва: Діти ось перед нами стежинка, та непроста, а музична. Вирушимо по ній. Слайд №3

Фізкультхвилинка: (діти імітують, що йдуть по доріжці і виконують рухи)


По стежиночці підемо,

Чудо музику знайдемо,

Подивися вліво,

А тепер направо,

Поглянь на світ , що навкруги,

Чудо музику знайди.
























- Діти, куди ж це ми потрапили. Уважно подивимося на екран (перегляд мультфільму « Ходить Гарбуз по городу» ) Слайд №4

-Чи знайомий вам сюжет мультфільму?


Так вірно ми з вами вивчили українську народну пісню «Ходить Гарбуз по городу».

( Виконують інсценівку пісні «Ходить Гарбуз по городу»)

1. Гра "Чарівний мішечок» Слайд №5

Будемо відгадувати різні овочі. Протягуємо в мішечок руку і на дотик описуємо який овоч спіймали, а потім його дістати і переконатися чи правильно впізнали.

2. Робота з демонстраційним матеріалом.

- На сьогоднішній урок до нас завітав пан Гарбуз зі своїми родичами. Вони нам допоможуть виконати завдання уроку.

(Метод "Мікрофон")

- Які овочі ви бачите?

- Які овочі круглої форми?

- Які овочі овальної форми?

- Якої форми інші овочі?

- Які овочі великого розміру?

- Які менші?

- Назвати овочі зеленого кольору.

- Назвати овочі червоного кольору.

V. Практична діяльність учнів.

На початку нашої роботи пригадаємо правила.

1. Інструктаж: «Правила роботи з олівцями»

а) олівці потребують дбайливого ставлення. Вони досить тендітні, тому кидати їх або стукати ними по парті не можна, вони зламаються;

б) після роботи олівці люблять повертатися до своєї домівки - коробки для олівців;

в) олівець слід правильно тримати, не стискати його надто сильно.

2. Підготовка руки до малювання Слайд №6

3. Малюванні овочів.

4. Аналіз та виставка учнівських робіт.

VІ. Закріплення вивченого.


- Діти, послухайте це один куплет пісні «Ходить гарбуз по городу»


Ой гарбузе ти перістий

З чим тебе ми будем їсти

Миска пшона, кусок сала

Ось до мене й вся приправа!


Що ж отрималось з гарбуза?

Різноманітні страви з гарбуза. Слайд №7


А зараз наш гість Гарбуз пригостить всіх гостей смачною гарбузовою кашею.


VІ. Підсумок уроку



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал