- Учителю
- Сабақ жоспары 2-сынып Көпбұрыштың периметрі
Сабақ жоспары 2-сынып Көпбұрыштың периметрі
Пәннің аты |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім |
Сабақтың атауы |
Көпбұрыштың периметрі | ||
Мақсаты |
Мақсаты: Көпбұрыштың периметрі жайлы түсінік беру, қалыптастыру. Есептер шығару арқылы ой-өрістерін дамыту, ойлау қабілеттерін арттыру. Дені сау, тәні таза, XXI ғасыр жеткіншектерін тәрбиелеу. Көрнекілігі: қысқы спорт ойындары: аққала соғу, шана тебу, коньки тебу, шаңғы тебу, хоккей ойыны суреттері, мақал мәтелдер. Пәнаралық байланыс: ана тілі, дене шынықтыру. | ||
Күтілетін нәтиже | |||
+Психологиялық ахуал |
1.Ұйымдастыру кезеңі. Қонақтармен сәлемдесу. Оқушылардың дайындығын тексеру. Қонақ күту - салтымыз. Оқып-біліп жатырмыз. Келген қонақ сіздерге Сәлем бердік жалпымыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. |
Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. | |
Қызығушылықты ояту |
Көпбұрыш - бұл тұйықталған сынық сызық. 4. Топпен жұмыс. а) өткенді пысықтау. а) I топ II топ сызықтар. Фигуралар. 1 3 5 7 2 4 6 8 10 (тақ сандар) (жұп сандар) ә) Тақтадағы сандарға назар аударайық. 1 5 7 3 6 - бір таңбалы сандар. 10 16 20 30 26 - екі таңбалы сандар. 16 желтоқсан, тәуелсіздіктің 20 жылдығын айтып өту. Барлық ел болып осы мерекені атап өткелі, тойлағалы отырмыз. Ендеше осы тойға біз де өз үлесімізді қосайық.
| ||
Мағынаны тану |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау. Қосымша тапсырма. Есеп құрастыр және шығар: а)Қалам - 50 теңге ә)Қалам - 50 теңге Дәптер - ?, 40 теңге арзан Дәптер - ? 40 теңге арзан Шешуі: 50-40 = 10 Барлығы - ? Жауабы: Дәптер 10 теңге тұрады. Шешуі: 50+(50-40) = 60 Жауабы:Барлығы 60 теңге.
| ||
Сергіту сәті |
Қатар-қатар тізілді үй, Алақай-алақай күлкі ылғи, Күлді бірге аққала Ерінбесең, бар қара. Ойнап жүріп көп бала Тез орындаған топ артындағы мақал-мәтелді оқиды. |
Ой сергітеді,шашағандары басылады | |
Ой толғаныс |
Шығармашылық тапсырма: Шаршы салу алгоритмі: 1.Түзу сыз; 2.Оның бойынан 3 см кесінді өлшеп,сал; 3.Кесіндінің ұшынан тік бұрыш сал; 4.Оның қабырғасынан 3 см кесінді өлшеп сал; 5.Кесінді ұшынан тік бұрыш сал; 6.Оның қабырғасынан 2 см кесінді өлшеп,сал; 7.Кесінді ұшынан тік бұрыш сал. | ||
Үйге тапсырма |
Дәптермен жұмыс. |
Күнделіктеріне жазып беремін | |
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау</</p>
|
Бағалау парақшасын толтырады. | |
Кері байланыс |
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |