7


  • Учителю
  • Сабақтың тақырыбы: Біздің мектеп 4 сынып

Сабақтың тақырыбы: Біздің мектеп 4 сынып

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала


Павлодар қаласындағы

дарынды балаларға арналған

№8 лицей- мектебінің

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Аятова Күмісай Шапайқызы


Сабақтың тақырыбы: Біздің мектеп

Сынып: 4

Мерзімі: 5 қыркүйек

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Өткен тақырыпты қайталау арқылы оқушылардың сөздік қорларын анықтау. Тәуелдік жалғауларын пысықтау.

Оқушылардың ауызекі сөйлеу тілдерін, шығармашылық қабілеттерін дамыту. Қызығушылықтарын арттыру. Топпен жұмыс жасау барысында бір-бірін сыйлауға, татулыққа баулу.

Сабақтың түрі: Жаңа сабақ

Құралдар: А-4 форматты қағаз, түрлі - түсті маркерлер, интербелсенді тақта, үлестірме қағаздар.

Әдіс-тәсілдер: Жұппен, топпен жұмыс

Оқыту нәтижесі: «Біздің мектеп» тақырыбы бойынша сөз тіркестерін, сөйлемдер, шағын әңгімелер құрастыра алу, тәуелдік жалғауларын дұрыс қолдану.

Сілтеме: 4- сынып Қазақ тілі, Қайырбекова А. «Атамұра» 2011ж.


Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың

іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

3мин

Сәлемдесу.

Сыныпта психологиялық ахуалды туғызу үшін балаларды екі қатарға тұрғызып сәлемдестіру.

Балалар екі қатарға тұрып бір - бірімен әртүрлі тілде сәлемдеседі.

Білу

5 мин

Оқушыларға тақырыпқа байланысты қиылған суреттер ұсынылады.

Оқушылар қиылған бөліктерден суретті құрастырады.Тақырыпты анықтайды.


СТОү,диалогтік оқыту,мозайка әдісі,

ЖЕСО

Түсіну

5 мин

Мектеп тақырыбына байланысты ассоциация әдісін жүргізу.


Оқушылар интербелсенді тақтаға шығып мектеп тақырыбына байланысты сөздерді жазады. Өз мектептері туралы білгендерін айтады.

АКТ,СТОү,ЖЕСО

Қолдану

13 мин

Өз оқитын мектептеріне әр топ өз жарнамасын әзірлеуі тиіс. (А 4 форматтағы қағаз, фломастерлер таратылып беріледі.


Әр топ жарнама жасайды.Тақтаға шығып қорғайды.Топтар бірін - бірі бағалайды.


ОүБ,СТОү, көшбасшылық, диалогтік оқыту, ТжДБО ишара жасау арқылы бағалау


Талдау

7 мин

Домино әдісі бойынша берілген сөздерді тәуелдеу. Топтарға домино ойынының бөлшектері түрінде жасалған тиісті сөздері бар қағаз қиындылары беріледі.


Әр топ тапсырманы орындайды, топтар бір - бірінің жұмыстарын тексереді, жіберілген қателерін түсіндіреді, бағалайды.


СТОү, топты ишара жасау арқылы бағалау,ЖЕСО

Сергіту сәті

2 мин

Интербелсенді тақтада көрсетілген жаттығуды орындаймыз.

Балалар орындарынан тұрып жаттығуды орындайды.


Жинақтау

8мин

Балаларға бес жол өлең жазудың алгоритмін беремін.

1.Зат есім

2.Екі етістік

3.Сын есімдер

4.Мақал - мәтел

5.Сөйлем

Балалар берілген алгоритм бойынша бес жол өлеңді құрастырады,оқиды.

СТОү, ТжДБО, ЖЕСО,бағдаршам арқылы бағалау

Бағалау

3 мин

Мұғалімнің бағалауы




Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі»















АШЫҚ САБАҚ


Тақырыбы: Біздің мектеп











Мұғалімі: Аятова К.Ш.

















Павлодар қ., 2013 ж.




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал