7


  • Учителю
  • Кыска мерзимди жоспар Математика

Кыска мерзимди жоспар Математика

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала
Сабақ: Математика





Күні:



Мұғалімнің аты жөні: Қыстаубаева А.А



Сынып: 1

Қатысқандар:

Қатыспағандар-





Оқу мақсаттары:



1.1.1.5 11-ден 20-ға дейінгі сандарды оқу, жазу және олардың құрылу жолын білу.

Бағалау критерийлері



11-ден 20-ға дейінгі сандарды оқиды, жазады.

Құрылу жолын біледі.



Тілдік мақсат:

11-ден20-ға дейінгі сандарды санайды және цифрларды жаза алады.

Тура және кері санай алады.Сандардың реттік нөмерін атайды.



Терминдер:

Санның құрамы. Реттік сандар. 11-ден 20-ға дейінгі сандар, құрылу жолдары.



Сұрақтар:

11-20 ретімен орналастыра аласын ба ? Сандар не үшін қажет? Алманың түсі қандай?



Алдыңғы оқу:

Сандарды санай алады, құрамын біледі.

Цифрларды жаза алады. Санның ретін таба алады.





Жоспар:





Жоспарланған уақыт



Жоспарланған жаттығулар (төмендегі ескертпелерді өзіңіз жоспарлаған жаттығулармен алмастырыңыз)









Ресурстар

Басы

0-5 мин

Тапсырма:

Балалар тақтада нені көріп тұрмыз?(сандар) Сандарды санаймыз.

-11-ден 20-ға дейін тура санау.

-11-ден 20-ға дейін кері санау.

-11-ден 20-ға дейін бір саннан аттай отырып тура санау.

-11-ден 20-ға дейін бір саннан аттай отырып кері санау.

-Келесі санды атау 11 12.......

-Алдыңғы санды атау.....

-Сандардың көршілерін санау....





Сандар 11-ден 20-ға дейінгі



Ортасы

7-10 мин

  1. Сандарды санап және жазыңыз.

А)Баспалдаққа сандарды орналастырыңыз және жаз.









Кыска мерзимди жоспар Математика



    2.11ден-20-ға дейнгі сандардың құрылу жолын алманың жарты бөлігін жапсыру арқылы табыңыз.



    Текшелер , 11-20 сандар, санағыштар



    Баспалдақ суреті.











    Карточка, сандар.

    Маркер

    Бағалау критерийі



    Дескрипторлар



    11-ден-20-ға дейінгі сандарды Баспалдаққа сандарды орналастырады.





    -Сандардың таңбасымен танысады;

    -Сандарды табады және қарайды, әр баспалдаққа орналастырады , санайды, жазады.

    -Орналастырған кезде



    реттік нөмерін сақтайды;

    11ден-20-ға дейнгі сандардың құрылу жолын алманың жарты бөлігін жапсыру арқылы табыңыз.







    -Алма не нәрсе екенімен танысады.



    -Берілген суретке қарайды .



    -Алманың жартысын табу арқылы құрылу жолын құрастырады.











    Сергіту сәті

    Бір екі үш

    Сан үйрену күш

    Үш төрт бес

    Санай біл тез

    Соңы

    Рефлексия:

    Біз бүгін қандай реттік сандарын санадық?

    Сөредегі сандарды санату.



    Қосымша мәліметтер

    Саралау - оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз ? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз?



    Оқушыларға нақты тапсырмалар беріледі. Оқушылар топқа бөлінген, олардың саны күрделі тапсырма мен ресурстарды пайдалану үшін оңтайлы.Деңгейлік тапсырмалар беріледі.

















    Бағалау -оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?











    Оқушылардың қызығушылығы мен олардың ынтасын елеу.Барлық сынып - игерген материалды сабақ соңында қайталау өткенді зерделеу мен бағалауға және оқушылар қандай қорытынды жасағанын белгілеу үшін жақсы көмектеседі.

    Пәнаралық байланыс -Денсаулық және қауіпсіздік,АҚТ-мен байланыс.Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі)





    Өзін-өзі тану, сауат ашу, еңбекке баулу

    Рефлексия

    Сабақтың мақсаты

    мен оқу

    міндеттері орындалды ма?

    Бүгін оқушылар

    не үйренді?

    Сабақ қалай өтті,

    Қандай деңгейде өтті?

    Жоспарланған

    саралау жақсы

    іске асты ма?

    /тапсырмалар

    сәйкес болды ма?

    Уақытты қалай

    пайдаландым?

    Жоспарыма

    қандай өзгеріс

    еңгіздім және неге?



    Оқу мақсаты орындалды.





    Сабақ барысындағы топтық жұмыста балалар бір-бірімен жарыса есептеді, ынтымақтаса жұмыс жасауға, өздерін еркін ұстауға, ойларын ашық айтуға дағдыланды.

    Тапсырма барысында бірін -бірі сыйлау, тыңдау қалыптасты

    Тапсырмаларым оқу мақсатына сай

    Оқушылар арасында жағымды ахуал туды.Оқу мақсатына жету үшін жоспарыма тиімді әдіс-тәсілдер түрін енгіздім. Жоспарлаған сабағым тиімді өтті. Сабақ уақытын жоспарлау тиімді болды, уақытқа үлгердім. Жаңа идеялар , тапсырмалар, ойындар, сергіту жаттығулар енгіздім.Осы тапсырма, ойындар,жаттығулар нақты оқу мақсатына жету үшін.



    Қорытынды бағалау





























































     
     
    X

    Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

    После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

    Кнопки рекомендации:

    загрузить материал