7


  • Учителю
  • Інноваційний урок в початковій школі

Інноваційний урок в початковій школі

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Тема: Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа Порівняння виразу і числа.
Мета: Продовжувати навчати учнів розв'язувати приклади і задачі на додавання і віднімання числа 2; розвивати уміння порівнювати вираз і число, логічне мислення; вдосконалювати навички усної лічби;виховувати бережливе ставлення до природи.
Обладнання: малюнок Буратіно, таблиці до теми, презентація уроку, запис пісень «Ми - першокласники», «Буратіно».
Хід уроку
І. Організаційний момент. (1 слайд)
- Діти, в народі говорять: "Добрий гість - дому радість". Подаруйте нашим гостям усмішку і привітайтеся з ними.
- Сьогодні, надіюсь, у нас буде цікавий урок.
До знань з математики ми зробим ще крок
Девіз уроку:
На уроці не куняй,
Математику вивчай
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1.Усний рахунок. (2 слайд)
Математична розминка ( Інтерактивна вправа «Мозковий штурм»)
• Як називається геометрична фігура у якої три кути ?
• Який день настає після суботи?
• Скільки сторін у квадрата?
• Скільки місяців триває зима?
• Як називається лінія у якої є початок і кінець?
• Закінч речення: тиждень триває…
• Скільки паличок потрібно, щоб викласти 2 квадрати?
-Молодці!
2.Цікава геометрія (Серед геометричних фігур знайти зайву) (Слайд 3)
3. Каліграфічна хвилинка.
Зошит свій я відкриваю,
Навскоси його кладу,
Ручку я ось так тримаю.
Сяду рівно, не зігнусь,
До роботи я візьмусь.
( Письмо цифр за зразками вчителя)
-Продовжуємо наш урок. Урок незвичайний, а казковий. А щоб дізнатися в яку ж казку ми потрапимо і хто її головний герой, ми напишемо математичний диктант.
«Математичний диктант» (Слайд 4).

2+0
7+2
5+2
4+1
2+1
9+1
2+2
6+2

Перевірка: 2,9,7,5,3,10,4,8


ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку( під музичний супровід пісні «Буратіно»)
- Жив був на світі Буратіно.(Слайд 5) .Весело він подорожував і зустрічав різні пригоди на своєму шляху, доки шукав чарівну дівчинку Мальвіну.. Але стежинку до Мальвіни знайти було важко. (Слайд 6) Тому що стежка ця незвичайна, а математична. Давайте допоможемо йому знайти стежку.(Слайд 7) .

Прийшов він до Мальвіни, а вона відразу ж йому запропонувала вчити математику. Повідомила вона йому, що тема уроку: « Вправи й задачі
на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 2, а також порівнювати вирази».І вирішив Буратіно звернутися до нас, щоб ми йому допомогли.(Слайд 8)
- Допоможемо Буратіно?
IV. Закріплення вивченого матеріалу.
1. Вправи для очей.
-Діти, Буратіно так старанно вдивлявся в приклади, що оченята його втомилися. Тому давайте разом із ним виконаємо вправи для очей. (Слайд 9)
3. Самостійна робота. (Слайд 10)
2+2 7+2 8+2
8-2 7-2 5-2 ( 3 учні біля дошки)
4. Складання прикладів за числовим відрізком
6+2= (Слайд 11)
Скласти ще 2 приклади. Повторюємо таблиці додавання і віднімання числа 2 (Слайд 12)
5.Розв'язування задачі.( Слайд 13)
З математичними виразами Буратіно впорався, але за погану поведінку Артемон закрив його в темну комірчину. У Буратіно є ключі від цієї комірки, але він не знає яким з них можна відкрити двері. А щоб підібрати ключ до замка, треба розв'язати задачу:
У ставку сиділо 5 жабок, а поруч плавало 2 рибки.
Скільки всього тваринок було? (5+2=7)
Фізкультхвилинка. (Слайд 14 )
5.Фронтальна робота. Порівняння виразу і числа. ( завдання підручника №2) (Слайд 15)
- Поки ми відпочивали, дмухнув вітер і застелив нашу стежинку новим завданням.



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал