7


  • Учителю
  • Поурочный на тему 'Қазіргі мектеп'

Поурочный на тему 'Қазіргі мектеп'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Павлодар облысы. Май ауданы. Қаратерек ауылы.Пән мұғалімі: Қарлығаш Байтемировна ДосымхановаҚысқа мерзімді сабақ жоспарыТақырыбы:Қазіргі мектепСынып. 4 «А»сыныбыПәні: ДүниетануӨткізу күні:06.03.2015ж. Мақсаты: Білім беру деген түсінікті қалыптастыру Міндеттері. 1. «Қазіргі
предварительный просмотр материала

Павлодар облысы. Май ауданы. Қаратерек ауылы. Пән мұғалімі: Қарлығаш Байтемировна Досымханова

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Тақырыбы: Қазіргі мектеп

Сынып. 4 «А» сыныбы

Пәні: Дүниетану

Өткізу күні: 06.03.2015ж.

Мақсаты: Білім беру деген түсінікті қалыптастыру

Міндеттері. 1. «Қазіргі мектеп» деген ұғыммен таныстыру.

2. Мектепке деген сүйіспеншілігі арттыру.

Сабақ түрі: жаңа сабақты меңгерту.

Құрал жабдықтар: А-3 қағазы, маркерлер мен бағдаршам түстері бейнеленген дөңгелектер,оқулық, флипчат

Әдіс-тәсілдер: СТО; ой қозғау; топпен; әткеншек; диалогтық оқыту мұғалім-оқушы; сергіту сәті; эссе; рефлексия.

Күтілетін нәтиже: . «Қазіргі мектеп» деген ұғыммен танысады; мектепке деген сүйіспеншілігі артады.

Жұмыс кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеттері

Оқушының іс-әрекеті

Ұйымдастыру түрі

Бағалау

Қолданылатын модуль


Ұйымдастыру кезеңі



2 мин

Психологиялық ахуалды қалыптастыру.

Табиғат-біздің анамыз,

Табиғатқа баламыз.

Табиғатты қорғайтын,

Біз әдепті баламыз.

- Бір -біріне сәттілік тілеп, мына өлеңді айтады


Табиғат-біздің анамыз,

Табиғатқа баламыз.

Табиғатты қорғайтын,

Біз әдепті баламыз.

ұжым


ОЖЕСО

Білу


4 мин


«Ой қозғау» жұмбақ шешу

  1. Білім ордасы дегеніміз не?

  2. Тақырыпты анықтау.

  3. Сабаққа мақсат қою


Оқушылар жұмбақты шешіп (Мектеп),сабақ тақырыбына шығып, мақсатын қояды,

Жеке

Керемет сөзімен бағалау

СТОү

ТжДО

Түсіну


10 мин


Мәтінмен жұмыс

Мәтінді бөліктерге бөліп, оқушыларға үлестіру.


Оқушылар мәтінді оқиды, мәтін мазмұнына байланысты топта барлығының өзара пікірі тыңдалады.


топ

СТОү

ОЖЕСО



Қолдану

11 мин

«Қазіргі мектеп» мәтінін қаншалықты игергенін анықтау үшін «Әткеншек» әдісі бойынша топ бір-біріне сұрақтар жазып және бір-бірінің жауабын толықтыру .


«Әткеншек» әдісі бойынша топ арасында сұрақтарға жауап жазып және бір-бірінің жауабын толықтырады.


топпен

Бағдаршам түстері арқылы бағалау

ОЖТ

СТОҮ

ОБжК

ТжДО

ОүБжОБ


Талдау



Сергіту сәті


3 мин

1 мин


Тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру.

-Бүгін Сіз не білдіңіз?

-Бүгін Сіз үшін не керемет (таңқаларлық қызықты) пайдалы болды?

«Көңілді сергіту сәті» әуенмен орындалады.

Сұраққа толық жауап береді

Топпен сергіту сәтін жасайды


Жеке

Ұжыммен


Бармақпен бағалау.


СТОү

ТжДО

ОүБжОБ

ОЖТ




Жинақтау

10 мин


Егер мен білім министрі болсам ...

Эссе жазу

Эссе жазу


Жеке

Шапалақ


СТОү


ТжДО




Бағалау


4 мин



Рефлексия:

1.Бүгін мен ... білдім.

2.Маған ... қызық болды.

3.Маған ... қиын болды.

4.Мен ... тапсырмаларды орындадым.

5.Мен енді ... жаза аламын.

6. Сабақ менің өміріме ... берді.



Оқушылар сұраққа жауап береотырып рефлексия жасайды.

Жеке


Бірін -бірі бағалау

ОЖТ

АКТ


ТжДО


ОүБжОБ

Үйге тапсырма: Тақырыпты оқып, топтар бір-біріне сұрақ қою бойынша бір-бірінің дайындығын тексеру





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал