7


  • Учителю
  • Кыска мерзимди жоспар әдебиеттік оқу

Кыска мерзимди жоспар әдебиеттік оқу

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРӘдебиеттік оқу



Күні:

Мұғалім:Қыстаубаева Айжан Аманжолқызы

Сынып: 2

Қатысқан:

Қатыспаған:

Оқу мақсаттары

2.3.4.1 Мұғалімнің көмегімен сөйлемдерінің дұрыс құрылуын тексеру,орфографиялық,пунктуациялық қателерін түзету

Бағалау критерийлері

2.3.4.1 Мұғалімнің көмегімен сөйлемдерінің дұрыс құрайды тексереді,орфографиялық,пунктуациялық қателерін түзетеді

Алдыңғы оқу



ЖОСПАР

Жоспарланған уақыттар



Ресурстар

Басы: 0-7 мин































Критерий

Сөйлемді жазады

Сөйлемді оқыйды

Сөйлемнін тыныс белгісін қоясын





Ширату: Қолымыздан ұстап, бір-бірімізге сәттілік тілейік.

Тапсырма№1

«Қатесін түзе»пунктуациясын дұрыс қой сөйлемдер берілген қате сонын белгілері орнымен ауысып кеткен

  1. Күн қаңдай тамаша

  2. Бүгін сабаққа барасың ба

  3. Көйлегін қаңдай әдемі

  4. Менің сүйікті түсім қызыл

  5. Неткен әдемі балапан

  6. Кешіріңіз сағат қанша болды

  7. Менің құрбымның есімі Альмира





</<font face="Times New Roman, serif">Дескриптор

Сойлемді жазасын

Сойлемді оқыйсын

Сойлемнін тыныс белгілерін қоясын

Сергіту сәті

Сағаттың тіліндей

Иіліп оңға бір

Сағаттың тіліндей

Иіліп солға бір

Отырып ,тұрып

Оң аяқ,сол аяқ

Үйрену оңай-ақ



Ортасы8-15 мин



Тапсырма№2

«Дұрыс құра »шашылған сөздерді орнымен ауыстырып сөйлем құрайды

1)Сүйікті,менің,Піл,Жануар

2) Есімі,досымның,Ануар

3) Жаңбырлы,күн,бүгін

4) Балмұздақ,ұнайды,маған

5) Екіде,сағат,қайтамыз,үйге





Бағалау критерий

Сөздерді ретімен қояды



Дескриптор

Сөздерді мазмұны бойынша ретімен қоюды біледі

Даптерлерине жазады



Соңы





«Тілек» ағашына жапсыру



Қосымша мәліметтер

Дифференциация - оқушыларға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалайша күрделендіресіз?



Бағалау - оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?





Пәнаралық байланыс:

АҚТ

Құндылықтар :

Айтылым қабілеті төмен оқушыларға мұғалім тарапынан көмек көрсетіледі.

Бірлесіп айтылым барысында мұғалімнің көмегімен берілген тапсырманы көре отырып, тапсырманы құрай білді.



Қазақ тілі ,дүниетану,





Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық па? Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай, қандай деңгейде өтті?

Дифференциялау жоспарым жүзеге асты ма? (тапсырмалары сәйкес болды ма?)

Уақыт дәлдігі қалай болды? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіземін?





Оқу мақсаты орындалды.

Тапсырмалар ойлауға бағытталған және жас ерекшеліктеріне сай құрылды.

Сабақ жақсы өтті. Сабақ барысындағы топтық жұмыстар балалар бір-бірімен ынтымақтаса жұмыс жасауға, өздерін еркін ойлауға, пікірін ашық айтуға дағдыланды. Сабақ уақытын жоспарлауда уақытпен сай келді

Оқушылар арасында жағымды ахуал туды. Оқу мақсатына жету үшін жоспарыма тиімді әдіс-тәсілдер түрін қолдандым.

Қорытынды баға

Қандай екі нәрсе табысты болады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )?

«Топтастыру» жұмыс істеу табысты болды, ойткені оқушылардың қызығушылығы мен белсенділігі артты.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (Оқытуда да, оқуда да ескеріңіз )?

Топтық жұмыста оқушылардың бір-бірімен пікір алмасып, ойларын еркін жеткізіп, ортақ бір шешімге келуге жағдай жасалуы..

Сабақ барысында барлық сынып немесе жеке оқушылар туралы келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?

Кері байланысты толықтыру.

















 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал