7


  • Учителю
  • 'Түбір мен қосымшаның жазылуы'

'Түбір мен қосымшаның жазылуы'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымшаның жазылуыСабақтың мақсаты:Көп мағыналы сөздер жайында мәлімет алады.Әдіс-тәсілдер: «Кубизм», «Кім жылдам?» , «Ой қозғау», « Сен маған, мен саған» , «Ыстық орындық», «Уақыт шеңбері» Модульді ендіру: 1. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, 2.С
предварительный просмотр материала

Мектептің атауы: С. Ысмайылов атындағы жалпы орта мектебі

Мұғалімнің атауы: Гульмара Бостанова

Сыныбы: 3 «Г»

Пәні: қазақ тілі

Сабақтың өту мерзімі: 02.02.2015ж

Қысқа мерзімді жоспары

Сабақтың тақырыбы: Түбір мен қосымшаның жазылуы

Сабақтың мақсаты:Көп мағыналы сөздер жайында мәлімет алады.

Әдіс-тәсілдер: «Кубизм», «Кім жылдам?» , «Ой қозғау», « Сен маған, мен саған» , «Ыстық орындық», «Уақыт шеңбері»

Модульді ендіру: 1. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, 2.Сыни тұрғыдан ойлау, 3. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, 4. Оқуда АКТ- ны пайдалану, 5. Оқытуды басқару және көшбасшылық.

Оқу нәтижесі: Көп мағыналы сөздермен танысады.

Дереккөздер: «Атамұра» оқулығы, ноутбук , флепчарт, түрлі суреттер, стикерлер, кубик, А4 форматы


Қ/с

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Дереккөздер

1

2 мин

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру, пазлдармен топқа бөлу.

1 шумақ өлең жолдарын айтады, пазлдар арқылы топқа бөлініп отырады.

пазлдар

2

4 мин

Үйге берілген тапсырманы « Ыстық орындық» әдісі бойынша сұраймын.

Балалар бір-бірінің сұрақтарына жауап береді. Әр топ өздерін бағалайды.

орындық

3

8 мин

«Кубизм» әдісі бойынша сұрақтарға жауап береді.

Берілген сұрақтарға жауап береді . Топтар бірін-бірі бағалайды.

кубик

4

3 мин

«Кім жылдам?» ойынын ойнау арқылы 14- жаттығуды орындатамын.

Мағыналары бір-біріне жуық сөздерді табады, өз -өздерін бағалайды.

құмсағат, оқулық, А4 форматы.

5

5 мин

Инсерт әдісі бойынша берілген ережені оқиды

Ережені оқиды, Ү-маған белгілі, +-мен үшін жаңа, ?-не айтылғанын түсінбедім, !-өте қызықты, ол туралы достарыммен әңгімелесуім керек.

құмсағат.

6

6 мин


Өзіндік жұмыс арқылы 15- жатығуды орындатамын.

Көп нүктенің орнына мағынасы жуық сөз тауып жазады, өздерін бағалайды.

Бағалау парағы

7

2 мин

Сергіту сәті

Қимыл іс-әрекет арқылы көрсетеді, көңіл күйлері көтеріледі.

Ноутбук, ұялы телефон

8

8 мин

«Ойлан, жұптас» ойыны арқылы 16- жаттығуды жазу

Өлеңді оқиды, әңгімелейді.Өз-өздерін бағалайды.

А 4 форматы

9

5 мин

«Сәйкестікті тап!» ойынын жүргізу арқылы , 17-жаттығуды орындайды.

Көшіріп жазып, мағынасы жуық сөздердің астын сызады. Топара бағалайды.

A4 форматы

10

2 мин

«Білім биржасы» ойыны арқылы ережелер орындайды,талқылайды.

Кеспе карточкаларын алп, сұрақтарға жауап береді, тиісті ұпайларын алады.

Сурет,кеспелер.

11

1 мин

Үйге тапсырма беру: 18- жаттығу


Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады.

күнделік

12

1 мин

Бағдаршам бойынша кері байланыс жасау

Жасыл түс-Түсіндім

Сары түс-Қиналдым, бірақ орындадым

Қызыл түс-Маған көмек керек!

Бағдаршам


Тексердім: Г. Құдиярова





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал