7


Сабақ жоспары Жексенбі күні.

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Бекітемін______________________Күні:

Мұғалімнің есімі: Асанова Акайым Мухтаровна





Сынып: 3 «Б»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)



Бөлме,оның жабдықтарын біледі.

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:

</ Сурет бойынша сөйлей алады

Сұрақтарға дұрыс жауап бере алады

Мәтінді аудара алады, сөйлем құрай алады



Оқушылардың басым бөлігі:

Жаңа сөздермен сөз тіркестерін,сөйлемдер айта алады

Мәтіннің түсінігін өз сөзімен айтып бере алады



Кейбір оқушылар:

Ұқсас мәтін құрай алады



Тілдік мақсат

Оқушылар:

Жаңа сөздерді игереді

Сөздермен мысалдар келтіре алады

Үндестік заңын біледі

Жетістік критерилері

Жетті

Талпынады



Жаңа сөздерді біледі,мәтінді оқи алады, түсінеді.

Қазақ тіліндегі сөздік қорын көбейтуге,бір-бірінің пікір білдіруін сұрауға.



Негізгі сөздер мен тіркестер:

Күн-день жуамын-мою

к-г үндестік заңы



Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

1.Қазақтар үшін қандай сан қасиетті?

2.Жеті санына байланысты біз не білеміз?

3.Аптаның жетінші күні қалай аталады?

4.Жексенбі күні біз не істейміз?

Алдыңғы оқу



Бөлме тазалығы

ЖОСПАР

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Басталуы



2 мин



2 мин





3 мин









5 мин



Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларды түгендеу, жағымды ахуал тудыру.

«Жақсы сөз- жарым ырыс»

Топтастыру.

Бөлме түстерімен бөлу(түс қағаздарымен)



Үй тапсырмасымен жұмыс.

«Өрмекші торы» әдісі

Мұғалімнің бағалауы





Түрткі сұрақ

1.Қазақтар үшін қандай сан қасиетті?

2.Жеті санына байланысты біз не білеміз?

3.Аптаның жетінші күні қалай аталады?

4.Жексенбі күні біз не істейміз?

Ортасы

3 мин











3 мин

















6 мин

















5 мин









2 мин











2 мин





Жаңа сабақ.

Сөздікпен жұмыс

Жаңа сөздермен танысады.

-Сөздерді мұғалім оқиды, оқушылар бірнеше рет қайталайды.

-Тізбекпен айтады,сөз тіркестерін құрайды.

-Сөздік дәптерге жазады.

Дәптермен жұмыс

Көркем жазу.

Іі--------------------------------

«Кім жылдам» ойыны

Оқушылар «І»дыбысы кездесетін бірнеше сөздер айтады.

Ілгіш, кірпі, тиін

Тақтамен жұмыс:

Бір сөзге дыбыстық талдау жасайды.

Мұғалімнің бағалауы



Топтық жұмыс

«Ойлан.Жұптас.Бөліс» әдісі.

1-тапсырма

1-топ Сурет бойынша мәтін құрайды.

2-топ Мәтінді түсініп оқиды,мазмұндайды.

3-топ Мәтінді аударады.

Бағалау. Бармақпен бағалау



Жұптық жұмыс

2-тапсырма

1-жұп:Сөздерді I жақта тәуелдеп,бір сөз тіркесіне сөйлем құрайды.

2-жұп:Сөздерді II жақта тәуелдеп,бір сөз тіркесіне сөйлем құрайды.

Екі жұп бір-бірін өзара смайлик арқылы бағалайды



Сергіту сәті

4-тапсырма.Оқулықта берілген жұмбақты оқып шешуін табады.

Дайындап келген жұмбақтарды қоямын,шешуін тауып сол сөзге сөйлем құрайды.



Жеке жұмыс

5-тапсырма

Семантикалық карта

құямын

сүртемін

жинаймын

жуамын

Бөлмемді









Шкафты









Еденді









Гүлге су















Аяқталуы

10 мин















































2 мин



Рефлексия

Блум таксономиясыОйлау деңгейі

Сұрақтар мен тапсырмалар

Жауабы

Білу

Бөлме заттарын жазыңыз



Түсіну

Сөздерді аударып жазыңыз:лампа,постель,кровать,телевизор,стол,вещи,ковер.



Қолдану

Бөлме заттарының атқаратын қызметін жазыңыз



Талдау

Теледидар мен компьютердің ұқсастығы мен айырмашылығын жаз.

(Вен диаграммасы)



Жинақтау

Бөлме заттары туралы жұмбақ құраңыз



Бағалау

Бөлме заттарының маңызы қандай деп ойлайсыз?







Үйге тапсырма. 5-тапсырма.40-бет.Сөздікті жаттау.







 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал