7


  • Учителю
  • Музыка пәнінен күнтізбелік-тақырыптық жоспар

Музыка пәнінен күнтізбелік-тақырыптық жоспар

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Мерзімі: Пәні: Музыка Сабақтың тақырыбы:Айтыс өнері, айтыс түрлері- «қайым», «түре», және «сүре»Мақсаты:

Айтыс өнері жайлы түсінік беру.Оның «қайым», «түре», және «сүре» түрлері туралы мәлімет беру.

Міндеті:

Ата-бабамыздан мұра болып қалған өнерлерін құрметтеуге үйрету. Музыка тыңдай білуге үйрету.

Күтілетін жәтиже

1.Қазақ халқының өнері жайлы біледі.

2.Халық өнерін құрметтеуге үйренеді.

Табыс критерийі

Ақындар өмірі мен шығармашылығы жайлы түсінеді.Сөйлеу мәнерін үйренеді.

Пәнаралық байланыс

Өзін-өзі тану, бейнелеу,тарих,

Әдіс-тәсілдер

«Зымыран сұрақтар», « Тұжырым кестесі», «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» «Ыстық орын», рефлексия, диалогтық оқыту

Кіріктірілген

Модульдер

Сыни тұрғыдан оқытуға үйрету, АКТ, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, талантты және дарынды балаларды оқыту.





Кіріспе

Топтастыру кезеңі:

Оқушылар домбыра,қобыз,скрипка, нота атаулары арқылы топқа бөлінеді.

2 мин



Оқушылар төрт топқа бөлінеді.





2.

Таныстырылым

Сабақтың мақсатымен таныстырады.



2мин



Оқушылар міндеттерін түсінеді.





Оқушыларға бағалау әдісін түсіндіреді.

«Зымыран сұрақтар»әдісімен өткен сабақтарға сұрақтар береді.

5мин



Оқушылар сабақ барысында ұпай жинайды.

формативті

3

Негізгі бөлім

Айтыс өнері жайлы бейнекөрініс көрсетіледі.



7мин





Оқушылар бейнекөріністі көріп,тыңдайды,талдайды.



формативті

Таным дерек:

Ғаламтордан , рефераттардан қызықты мәліметтер оқып , түсіндіру



7мин



Оқушылар сұрақтар қояды..





формативті





3. «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою»



5мин





Оқушылар мәнді де, мағыналы сұрақтар қоюға әрекет жасайды

формативті

1.«Ыстық орын » әдісі арқылы тақырып желісіне сұрақ - жауап жүргізу

6мин



Оқушылар сұрақ қояды және жауап береді.



формативті



4

Қорытындылау

«Тұжырым картасы»

Оқушылар өз бойындағы отанға деген сүйіспеншілігі туралы жазады

5 мин







Дәптермен жұмыс.

Оқушылар қорытынды ойларын дәптер бетіне жазады.



формативті

Бағалау:

2 мин





Оқушылар сабақ барысында жинаған ұпайын санайды

Жиынтық

бағалау

Рефлексия: Оқушыларға стикер таратылып, өздерінің сабақтан алған

әсерін жазуды тапсырады

2 ммин

Әр оқушы сабақтан алған әсерін стикерге жазып, скрипка кілтіне іледі.







Айтыс өнері жайлы мәліметтер толықтыру..Қазақтың мың әні атты кітап туралы мәлімет жинау.

2 мин

Берілген тапсырмалар бойынша түсінбегендерін сұрайды















Мерзімі: Пәні: Музыка Сабақтың тақырыбы: Қысқа қағыспа айтысМақсаты:

Оқушылардың сөйлеу мәнеріне, тіл байлығының кең болуына назар аудару.

Міндеті:

Ата-бабамыздан мұра болып қалған өнерлерін құрметтеуге үйрету. Музыка тыңдай білуге үйрету.

Күтілетін жәтиже

1.Қазақ халқының өнері жайлы біледі.

2.Халық өнерін құрметтеуге үйренеді.

Табыс критерийі

Ақындар өмірі мен шығармашылығы жайлы түсінеді.Сөйлеу мәнерін үйренеді.

Пәнаралық байланыс

Өзін-өзі тану, бейнелеу,тарих,

Әдіс-тәсілдер

«Зымыран сұрақтар», « Нөмерленген кісілер», «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» «Ыстық орын», рефлексия, диалогтық оқыту

Кіріктірілген

Модульдер

Сыни тұрғыдан оқытуға үйрету, АКТ, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, талантты және дарынды балаларды оқыту.





Кіріспе

Топтастыру кезеңі:

Оқушылар домбыра,қобыз,скрипка, нота атаулары арқылы топқа бөлінеді.

2 мин



Оқушылар төрт топқа бөлінеді.





2.

Таныстырылым

Сабақтың мақсатымен таныстырады.



2мин



Оқушылар міндеттерін түсінеді.





Оқушыларға бағалау әдісін түсіндіреді.

«Зымыран сұрақтар»әдісімен өткен сабақтарға сұрақтар береді.

5мин



Оқушылар сабақ барысында ұпай жинайды.

формативті

3

Негізгі бөлім

Айтыс өнері жайлы бейнекөрініс көрсетіледі.



5мин





Оқушылар бейнекөріністі көріп,тыңдайды,талдайды.



формативті

Нөмерленген кісілер:

Мұғалім сұрақ н/епроблеманы жинақтап айтады



5мин



Оқушылар әр қайсысы сол проб. айналысады. сол проб.топ болып талқылайды.





формативті





3. «Ұқсастық пен даралық»



6мин





Оқушылар бір шумақ өлең құрайды.

формативті

1.«Ыстық орын » әдісі арқылы тақырып желісіне сұрақ - жауап жүргізу

7мин



Оқушылар сұрақ қояды және жауап береді.



формативті



4

Қорытындылау

«Білемін,білгім келеді, білдім»



5 мин







Дәптермен жұмыс.

Оқушылар қорытынды ойларын дәптер бетіне жазады.



формативті

Бағалау:

3 мин





Оқушылар сабақ барысында жинаған ұпайын санайды

Суммативті

бағалау

Рефлексия: Оқушыларға стикер таратылып, өздерінің сабақтан алған

әсерін жазуды тапсырады

3 ммин

Әр оқушы сабақтан алған әсерін стикерге жазып, скрипка кілтіне іледі.







Айтыс өнері жайлы мәліметтер толықтыру..Қазақтың мың әні атты кітап туралы мәлімет жинау.

2 мин

Берілген тапсырмалар бойынша түсінбегендерін сұрайды











Жоспарды тексеруші:

Тексерілді:





Мерзімі: Пәні: Музыка Сабақтың тақырыбы: Құлыншақ пен Майлықожа айтысыМақсаты:

Оқушылардың сөйлеу мәнеріне, тіл байлығының кең болуына назар аудару.

Міндеті:

Ата-бабамыздан мұра болып қалған өнерлерін құрметтеуге үйрету. Музыка тыңдай білуге үйрету.

Күтілетін жәтиже

1.Қазақ халқының өнері жайлы біледі.

2.Халық өнерін құрметтеуге үйренеді.

Табыс критерийі

Ақындар өмірі мен шығармашылығы жайлы түсінеді.Сөйлеу мәнерін үйренеді.

Пәнаралық байланыс

Өзін-өзі тану, бейнелеу,тарих,

Әдіс-тәсілдер

«Зымыран сұрақтар», « Нөмерленген кісілер», «Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» «Ыстық орын», рефлексия, диалогтық оқыту

Кіріктірілген

Модульдер

Сыни тұрғыдан оқытуға үйрету, АКТ, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, талантты және дарынды балаларды оқыту.





Кіріспе

Топтастыру кезеңі:

Оқушылар домбыра,қобыз,скрипка, нота атаулары арқылы топқа бөлінеді.

2 мин



Оқушылар төрт топқа бөлінеді.





2.

Таныстырылым

Сабақтың мақсатымен таныстырады.



2мин



Оқушылар міндеттерін түсінеді.





Оқушыларға бағалау әдісін түсіндіреді.

«Зымыран сұрақтар»әдісімен өткен сабақтарға сұрақтар береді.

5мин



Оқушылар сабақ барысында ұпай жинайды.

формативті

3

Негізгі бөлім

Құлыншақ пен Майлықожа айтысы

жайлы бейнекөрініс көрсетіледі.



5мин





Оқушылар бейнекөріністі көріп,тыңдайды,талдайды.



формативті

Нөмерленген кісілер:

Мұғалім сұрақ н/е проблеманы жинақтап айтады



5мин



Оқушылар әр қайсысы сол проб. айналысады. сол проб.топ болып талқылайды.





формативті





3. «Ұқсастық пен даралық»



6мин





Оқушылар бір шумақ өлең құрайды.

формативті

1.«Ыстық орын » әдісі арқылы тақырып желісіне сұрақ - жауап жүргізу

7мин



Оқушылар сұрақ қояды және жауап береді.



формативті



4

Қорытындылау

«Білемін,білгім келеді, білдім»



5 мин







Дәптермен жұмыс.

Оқушылар қорытынды ойларын дәптер бетіне жазады.



формативті

Бағалау:

3 мин





Оқушылар сабақ барысында жинаған ұпайын санайды

Суммативті

бағалау

Рефлексия: Оқушыларға стикер таратылып, өздерінің сабақтан алған

әсерін жазуды тапсырады

3 ммин

Әр оқушы сабақтан алған әсерін стикерге жазып, скрипка кілтіне іледі.







Құлыншақ пен Майлықожа айтысы

жайлы мәліметтер толықтыру.

2 мин

Берілген тапсырмалар бойынша түсінбегендерін сұрайды











Жоспарды тексеруші: Тексерілді:

Мерзімі: Пәні: Музыка Сабақтың тақырыбы: Ұқсас сөздер 5-7-11 буынды өлең құруМақсаты:

Оқушылардың сөйлеу мәнеріне, тіл байлығының кең болуына назар аудару.

Міндеті:

Ата-бабамыздан мұра болып қалған өнерлерін құрметтеуге үйрету. Музыка тыңдай білуге үйрету.

Күтілетін жәтиже

1.Қазақ халқының айтыс өнері жайлы біледі.

2.Халық өнерін құрметтеуге үйренеді.

Табыс критерийі

Сөйлеу мәнерін үйренеді.Тапқырлыққа,шешендікке үйренеді.

Пәнаралық байланыс

Өзін-өзі тану, бейнелеу,тарих,

Әдіс-тәсілдер

«Сұрақ қою,қайта сұрақ қою»,«Ұқсастық пен даралық»,«Ыстық орын», «Білемін,білгім келеді, білдім» рефлексия, диалогтық оқыту

Кіріктірілген

Модульдер

Сыни тұрғыдан оқытуға үйрету, АКТ, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, талантты және дарынды балаларды оқыту.





Кіріспе

Топтастыру кезеңі:

Оқушылар раушан,лала,бәйшешек, қызғалдақ атаулары арқылы топқа бөлінеді.

2 мин



Оқушылар төрт топқа бөлінеді.





2.

Таныстырылым

Сабақтың мақсатымен таныстырады. «бала,шала,дала,сала.»т.б.



2мин



Оқушылар міндеттерін түсінеді.





Оқушыларға бағалау әдісін түсіндіреді.

«Сұрақ қою,қайта сұрақ қою» әдісімен өткен сабақтарға сұрақтар береді.

5мин



Оқушылар сабақ барысында ұпай жинайды.

формативті

3

Негізгі бөлім

Ұқсас сөздерден 5-7-11 буынды өлең құрауды түсіндіру.



5мин





Оқушылар ұқсас сөздерді іздеп тауып жазады.



формативті

Мұғалім сұрақ н/е проблеманы жинақтап айтады



5мин



Оқушылар әр қайсысы сол проб. айналысады. сол проб.топ болып талқылайды.





формативті





3. «Ұқсастық пен даралық»



6мин





Оқушылар бір шумақ өлең құрайды.

формативті

1.«Ыстық орын » әдісі арқылы тақырып желісіне сұрақ - жауап жүргізу

7мин



Оқушылар сұрақ қояды және жауап береді.



формативті



4

Қорытындылау

«Білемін,білгім келеді, білдім» әдісімен оқушылар өз ойларын жазады.



5 мин







Дәптермен жұмыс.

Оқушылар қорытынды ойларын дәптер бетіне жазады.



формативті

Бағалау: Топ басшыларының бағаларын жинақтап оқушыларды бағалау.

3 мин





Оқушылар сабақ барысында жинаған ұпайын санайды

Суммативті

бағалау

Рефлексия: Оқушыларға стикер таратылып, өздерінің сабақтан алған

әсерін жазуды тапсырады

3 ммин

Әр оқушы сабақтан алған әсерін стикерге жазып, скрипка кілтіне іледі.







жайлы мәліметтер толықтыру.

2 мин

Берілген тапсырмалар бойынша түсінбегендерін сұрайды







</ Жоспарды тексеруші: Тексерілді:









 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал