- Учителю
- «Иррационал өрнектер тақырыбына жаттығулар орындау»
«Иррационал өрнектер тақырыбына жаттығулар орындау»
Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына
жаттығулар орындау.
Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.
б) логикалық-ойын дамыту.
в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: пысықтау сабағы
Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.
Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.
Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс
І топ № 109(2)
2)
ІІ топ №110(2)
2)
ІІІ топ №111 (2)
2)
Постер құру:
І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті
ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары
ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу
Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.
Тест (10 мин) 3-есептен
І топ 1)
2)
3)
ІІ топ 1)
2)
3)
ІІІ топ 1)
2)
3)
Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»
2 тапсырма- «4»
1 тапсырма- «3»
Карточкамен жұмыс:
І топ 1)
2)
3) 32
ІІ топ 1)
2)
3) 100
ІІІ топ 1)
2)
3)
Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1)
2) (6х4) =
3) (sinx+cosx)=cosx+sinx
Толықтыр! Топтарға: 1) V=
2)
3) a
Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.
Үйге тапсырма: № 114, №115.
Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына
жаттығулар орындау.
Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.
б) логикалық-ойын дамыту.
в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: пысықтау сабағы
Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.
Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.
Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс
І топ № 109(2)
2)
ІІ топ №110(2)
2)
ІІІ топ №111 (2)
2)
Постер құру:
І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті
ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары
ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу
Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.
Тест (10 мин) 3-есептен
І топ 1)
2)
3)
ІІ топ 1)
2)
3)
ІІІ топ 1)
2)
3)
Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»
2 тапсырма- «4»
1 тапсырма- «3»
Карточкамен жұмыс:
І топ 1)
2)
3) 32
ІІ топ 1)
2)
3) 100
ІІІ топ 1)
2)
3)
Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1)
2) (6х4) =
3) (sinx+cosx)=cosx+sinx
Толықтыр! Топтарға: 1) V=
2)
3) a
Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.
Үйге тапсырма: № 114, №115.
Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына
жаттығулар орындау.
Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.
б) логикалық-ойын дамыту.
в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: пысықтау сабағы
Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.
Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.
Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс
І топ № 109(2)
2)
ІІ топ №110(2)
2)
ІІІ топ №111 (2)
2)
Постер құру:
І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті
ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары
ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу
Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.
Тест (10 мин) 3-есептен
І топ 1)
2)
3)
ІІ топ 1)
2)
3)
ІІІ топ 1)
2)
3)
Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»
2 тапсырма- «4»
1 тапсырма- «3»
Карточкамен жұмыс:
І топ 1)
2)
3) 32
ІІ топ 1)
2)
3) 100
ІІІ топ 1)
2)
3)
Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1)
2) (6х4) =
3) (sinx+cosx)=cosx+sinx
Толықтыр! Топтарға: 1) V=
2)
3) a
Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.
Үйге тапсырма: № 114, №115.