7


  • Учителю
  • План урока, 'Квадраттық теңсіздіктерді шешуге есепетр шығару' (8- класс)

План урока, 'Квадраттық теңсіздіктерді шешуге есепетр шығару' (8- класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ жоспары

Мұғалім: Жумагазиева Жанат Ермековна Сынып: 8 «А»

Апта-1

Күні-13.03.2015ж

2 -сабақ

Сабақ тақырыбы:

Квадрат теңсіздіктерді шешуге есептер шығару.

Сабақ мақсаты:

Квадрат теңсіздіктің анықтамасын білу. Теңсіздіктердің қасиеттерін есептер шығаруда тиімді пайдалана білу. Логикалық ойлау қабілеттерін, ауызша есептеу дағдыларын дамыту.

Сілтеме:

Әбілқасымова А., А.Абдиев «Алдебра» оқулығы 8 сынып, 102 - бет

Күтілетін нәтижелер

  • Квадрат теңсіздіктің анықтамасын біледі

  • Квадрат теңсіздіктердің қасиетін есептер шешуде тиімді пайдалануды біледі


Тапсырмалар

Білу, түсіну

Үй тапсырмасын тексеру , ортадағы қаламсап әдісімен оқушылардың осының алдында өткен тақырып бойынша меңгерген білім дағдыларын тексеру.

Қолдану

Есептер шығару

(Құрастыр және жауап бер әдісі)

Талдау

«Ротация» әдісі бойынша квадрат теңсіздіктің қасиеттеріне берілген есептерді шығарады, түсіндіреді.

Жинақтау

Логикалық есептер құрастыру

Сұрақ құрастыру әдісі

Жұптық жұмыс


Бағалау

Бір сөйлеммен түйіндеу

Үйге тапсырма беру

№283

Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары

Мұғалім және оқушы немен айналысады

Уақыт

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

8 мин

Үй тапсырмасын тексеру

Ортадағы қаламсап әдісін пайдалану

Өтілген тақырып бойынша оқушылардың түйінді ойлары

Боялған шаршылармен

2 мин

Топқа бөлу

Таратылған кеспе қағаздар арқылы топтарға бөлінеді

Табыс критерий

10 мин

Құрастыр және жауап бер әдісі бойынша есептер шығарады

Оқулықтан тақырыпқа сай есептерді шығарады

Стикер

10 мин

«Ротация» әдісі бойынша квадрат теңсіздіктің қасиеттеріне берілген есептерді шығарады.

Деңгейлеріне қарай берілген есептерді шығарады

Бағдаршам

6мин

Логикалық есептер шығару

Сұрақ құрастыру әдісі бойынша

Логикалық есептер құрастырып бір біріне беріп шешеді

Табыс критерийлер

6 мин


Бір сөйлеммен түйіндеу


Бірін бірі бағалайды

3 мин

Рефлексия

(Бас бармақ стратегиясын пайдалану)

Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды.


Дерек көздер және жабдықтар

АКТ, пән оқулығы, интернет деректері, түрлі - түсті қарындаштар, бағалау парақшалар.

Кейінгі тапсырмалар мен портфолио деректері

Кейінгі оқу

басқа да дереккөздерден осы тақырыпқа қатысты ақпараттар табу.


Сабақты талдау

Сабақ бойынша өзгертулер


Сабақты бағалау

Табыс критерий

Оқушы оқыту мақсатына

Жетті

Оқушы оқу мақсатына

Талпынды

Ережесін толық айта алады


Ережені біледі, мағынасын аша алмайды,


Квадраттық теңсіздіктерге есептер құрастыра алады


Есептерді шығару жолын біледі,ұқсас есептер құрастыра алмайды


Деңгейдік тапсырмаларды орындай алады


Тек қана төменгі деңгй есептер шығарады


Логикалық есептер құрастыруды біледі


Логикалық есептер шығарады, құрастыра алмайды


Тақырып бойынша түйінді ой айтты


Тақырып мазмұнын түсінген, түйіндей алмайды





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал