7


  • Учителю
  • Тақырыбы: Қосу және азайту 23+2,25-2

Тақырыбы: Қосу және азайту 23+2,25-2

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

10. 10. 2016 Математика 2-сыныпҚосу және азайту 23+2, 25-2

Сілтеме:

Оқулық

Сабақтың мақсаты:

Екі таңбалы санға бір таңбалы санды қосуды және азайтуды үйрету

Көрнекілігі:

суреттер

Оқыту нәтижелері:

Екі таңбалы санды бір таңбалы санға қосып және азайтып үйренді

Тапсырмалар:

1. Бірнеше тапсырмалар орындау

2.Жұппен,топпен тапсырмалар орындайды.

Қадамдар:

Топқа түрлі тапсырмалар орындату, өз ойларын айтқызу, талдату. Пікір айтқызу.Сергіту сәті

Сабақтың барысыКіріспе

















































Негізгі бөлім

























































































Қорытын

ды

Сыныпты ұйымдастыру.

Сабаққа дайындық.

Сандар арқылы топқа бөлу

Ой қозғау

Цифрлы карточкалармен жұмыс

Келесі санды атаңдар: 43 45 54 76 89 67 99

Алдыңғы санды атаңдар: 67 87 78 98 34 54 25

Көршілерін атаңдар: 66 65 55 45 34 43 23 32 12

Берілген сандардың ішінен бірлігі бес болатын сандарды бірліктермен ондықтардың қосындысы ретінде жаз.

Жаңа сабақ

Түсіндірме мәтінмен жұмыс. Сурет бойынша қосу мен азайту әдістерін түсіндіру.

Қарастырылған амалдар туралы не айта аласыңдар?

(Бірліктерге бірліктерді қосады. Бірліктерді бірліктерден азайтады)





1-тапсырма .

№ 2 . Түсіндіре отырып шығару

53+30=50+30+3=83 83-30=80-30+3=53 35+40=30+40+5=75





50 3 80 3 30 5

75-40=70-40+5=35 46+50=40+50+6=96 96-50=90-50+6=46





70 5 40 6 90 6

2-тапсырма

№ 3 Математикалық диктант түрінде жүргізу, жұппен тексеру

а)(20+5)+60=85 (70+9)-40=39 (60+4)-40=24 (20+2)+ 50=72

ә) теңдеуді шешу

Сергіту сәті Тез есепте?

3-тапсырма № 4Жеке жұмыс

Мәтінді есепке айналдыр және оны шығар.

Кері есеп құрастыру

Бергені-2

Қалғаны-3

Болғаны-?

Ш:3+2=5

Ж: болғаны 5

4- тапсырма

№ 5 ауызша орындау

№ 6 Жеке жұмыс

Шығармашылық тапсырма

Жасыл қоршауды орындау.

Кері байланыс

Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма: № 7 есеп, 49-бет





Сабаққа назар аударады.





Топқа бөліну









Цифрлы карточкалармен жұмыс

Ондықтармен бірліктердің қосындысы ретінде жазу





















Түсіну

















Түсініп шығару

































Диктант түрінде орындау, жұппен тексеру, қателерді талдау

Тез есептеп үйрену









Есепке айналдыру,шығару. Кері есеп құрастыру

























Шығармашылық тапсырманы орындау





Бағалау











 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал