7


  • Учителю
  • Конспект по математике'Үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмі' (4 класс)

Конспект по математике'Үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмі' (4 класс)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала


«Бастауыш сынып мұғалімінің үздік әдістемелік жинағы»

сырттай байқауына

ӨТІНІМ

ТАӘ толығымен


Салмабаева Альбина Муратовна

Лауазымы

Бастауыш сынып мұғалімі

Оқу орнының толық атауы


Жітіқара қаласы «Естай Есжанов атындағы №9 орта мектеп» КММ

Номинация атауы


«Сабақтың ең үздік оқу-әдістемелік әзірлемесі»

Байланыс түрі


Сот. 87758316954, үй тел. 87143523744


«Бастауыш сынып мұғалімінің үздік әдістемелік жинағы»




«Сабақтың ең үздік оқу-әдістемелік әзірлемесі»




Жітіқара қаласы «Естай Есжанов атындағы №9 орта мектеп» КММ




ТАҚЫРЫБЫ «Үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмі»






Салмабаева Альбина Муратовна


Бастауыш сынып мұғалімі




II-санат, 5 жыл

















Жітіқара қаласы, 2015 жыл


Сабақ жоспары


Сынып: 4 ә Пән: Математика
Сабақтың тақырыбы:
Үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмі.

Сабақтың мақсаты: Үш таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу жайында түсіну. Әртүрлі есептер шығару дағдыларын жетілдіру. Ой - өрісін дамыту, өз бетінше тапсырма орындау қабілетін дамыту;
Сабақтың типі: Жаңа материалды меңгерту;
Сабақтың әдісі: Түсіндіру, қайталау;
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі
: Балалар, бүгін бізді ерекше сабақ,
Сабақта алаңдамай еркін еңбек етіңдер. Өз ойларыңды қысылмай, ашық айтыңдар. Мен сендерге сәттілік тілеймін!
ІІ. Психологиялық дайындық: «Біз осындай баламыз!»

Дене мүшелерімен амандасу ( көзімізбен, ауызымызбен, тісімізбен, қасымызбен, құлағымызбен, ерінімізбен, қолымызбен амандасу).
ІІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

«Көршінді сөйлет» №6 58 бет теңдеу

1)х=9 2)103152 3)35 4) х=85 5)х=300 6)24856

Оқушыларға өзін-өзі бағалай парағы үлесітіріліп, өздеріне баға қойып шығады.

Дәптермен жұмыс! Көркем жазу

54 162 405 1755 12177

162 54 14

Тақтада 27 және 2 саны тұрады, астындағы қай санда әуелі 27 -ге және 2 санына бөлінеді, оларды өсу, кему ретімен жазу.


Қайталау жұмысы: 1- тапсырма. Жауаптары 70 санымен байланысты болуы шарт!

Тіктөрбұрыштардың периметрі мен ауданың табу.



Қандай санға куә болдық. (70)

Дұрыс болса өздеріне баға қойып шығады!

Өзіңді тексер!


2- тапсырма.



Өзіңді тексер!



3-тапсырма


Сергіту сәті!

«Көңілді күн!»


4-тапсырма. Сөз есеп арқылы теңдеу құрастыру. Х мәніндегі 50 саны Қазақстанның 50-ел қатарына енуін білдіреді.



Қорытынды: Шығармашылық тапсырма ретінде сабақты анаграммамен қорытындылау. (ұзындық өлшем бірліктері, масса өлшем бірліктері, геометриялық фигуралардың атаулары және математикалық таңбалардың атауларын оқушылар өздері ойлап табу)



Тексеру жұмысы:


Сабақты атаулы сандармен бекіту.



Бағалау:Формативті бағалау парағы оқушыларға ұсынылады.

Бағалау парағы

Аты -жөні

Үй жұмысы

1-тапсырма

2-тапсырма

3-тапсырма

4-тапсырма

5-тапсырма

Қорытынды

Баға



Үйге тапсырма: №3 58 бет.



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал