- Учителю
- Урок по математике, 'Теңдеулер'
Урок по математике, 'Теңдеулер'
Сынып | 2 ә | математика | |||
мерзімі | 28.11.2014 | ||||
тақырып | Қайталау | ||||
мақсаты | Құрылымы қүрделі өрнектерді жазып, мәнін таба білуге, теңдеуді жаңа тәсілмен шешуге үйрету Ой-өрісін, есте сақтау қабілеттерін дамыту. | ||||
Күтілетін нәтиеже | Ережесін жаттайды, оны іс жүзінде дәлелдей алады түрлерін ажырата біледі. | ||||
Қажетті құралдар | Үлестірмелі материялдар А3 , формадағы қағаз , маркер , стикер | ||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Уақыты | бағалау | |
Ұйымдастыру кезеңі | Сабаққа әзірлік «сиқырлы шаршы» ойыны | Мұғалім алдын ала дайындап келген парақшалар арқылы топтарға бөлінеді. | 2 мин | Оқушының сөздік қорының молдығына | |
Білу | Геометриялықфигураларды ата ? Тік төртбұрыштың қабырғалары қандай болады? Шаршы мен тіктөртбұрышты салыстыр | Қосу кестесін пайдаланып, қосу мен азайтудың барлық мүмкіндіктерін жазады. Есептің шығару жолын анықтайды, шартын талдайды. | 10 мин |
| |
Түсіну және қолдану | № 1 5 - 2 = 3 3 + 2 = 5 3 = 3 5 = 5 № 2
х = 57 - 7 х = 50 57 - 50 = 7 7 = 7 тура санды теңдік. | Топта есептің қысқаша шартын құрады, талдайды, шығару жолын айқындайды. | 15 мин | Топтық , жұптық бағалау мәдениетті сөз сарапталуы | |
Сергіту сәті | Музыкалық әуенге қимыл қозғалыс | Іс-әрекетке қатысады. | 3 мин |
| |
анализ | Үйге қайталау | Өзара тексереді , кеткен қателерді талдайды. | 10мин | Жеке, топтық тексереді, қателерін түзетеді. | |
бағалау | Критериилер парақшасы | Топ басшылары өздерінің топ мүшелеріне қойған бағаларын айтады | 5 мин | Кері байланыс, |