7


  • Учителю
  • Екі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтар

Екі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтар

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Сабақ жоспарыЕкі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтар

Мектеп:№6 ЖББОМ

Күні 18.10.2016 ж

Қатысушының саны

Қатыспағаны

Пән: геометрия

Мұғалімнің аты-жөні Макажанова Зауре Шамшиевна



Сынып: 10

Оқыту

мақсаты:

Екі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтарды ажырата біледі.

Оқыту

мақсаты/ Күтілетін нәтижелер:

Барлығы: Екі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтардың анықтамасын және параллельдік белгісін біледі

Көпшілігі: Екі жазықтықтың өзара орналасуы: Қиылысқан және параллель жазықтықтардың анықтамасын және параллельдік белгісін дәлелдей алады.

Кейбіреулері: Есеп шешуде анықтамасы мен белгісін қолдана алады.

Ж о с п а р

Жоспарлау уақыты (минутпен)

Жопарланған іс-әрекеттер

Бағалау



Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері

Кіріспе (2 мин)





1.Ұйымдастыру, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Мұғаліммен сәлемдесу





Мадақтау



Негізгі бөлім

(2 мин) топқа бөлу

(6 мин)





(10 мин)

(3 мин)

10 мин



5 мин



3 мин

Оқушыларды топқа бөлу.





Үй тапсырмасының орындалуын тексеру

Теорема, анықтам ауызшы сұралады және теорема тақтада дәлелденеді.

Жұптық тапсырма



Сергіту сәті

Топтық тапсырма



Сабақты бекіту. Қорытынды сұрақтар арқылы



Үйге тапсырма (орындалу реті түсіндіріледі)

Оқушылар топқа бөлінеді, топ бойынша отырады, топ басшысын сайлау,

Үй жұмысын ауызша айтады және тақтада дәлелдейді



Жұптасып тапсырма орындайды





Топтасып тапсырма орындайды.



Ауызша жауап



Күнделікке жазып алады







2.Мадақтау





Бір-бірін бағалау





Бір-бірін бағалау



Топ аттары жазылған қағаздар







Интербелсенді тақта







Жауабы тексеріледі







Тақтада корсетіледі

Рефлексия

4 мин

«Нысана» кері байланыс

Рефлексия бойынша оқушылар өз ойларын эмоция арқылы білдіреді





Қосымша ақпараттар

Дифференциация

Қатысушыларға көмектесуді қалай жоспарлайсыз?

-Жекелеген оқушыларға түсініксіз сұрағын түсіндіру арқылы.

Анағұрлым дағдысы қалыптасқан қатысушыларға қандай тапсырмалар беруді жоспарлайсыз?

-Күрделенген тапсырмалар

Бағалау -қатысушылардың білімін/прогресті қадағалауды қалай жоспарлайсыз? (ақпартатты қорытындылау/бағалау идеясы)



Пән аралық байланыс



Рефлексия

Оқыту/сабақтың мақсаттарына жете алдыңыз ба?

Бүгін қатысушылар нені үйренді?

Оқытуда атмосфера қалай болды?

Менің дифференцирленген әдіс-тәсілдерім жұмыс барысында қаншалықты орындалды?

Мен кестеге сай жұмыс жасадым ба?

Мен өз жоспарыма қандай өзгерістер енгізуіме болады және неге?

Бұл орынды өз сабағыңыз бойынша бақылау барысын жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанда жазылған сұрақтарға жауап бере өз сабағыңыз бойынша жазыңыз



Қорытынды бағалау

Сәтті болған екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сабақты жақсартуға мүмкін болатын екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сынып/аудитория жайында мен қандай жаналық білдім, сонымен қатар жеке қатысушылар туралы не білдім, менің келесі сабақты өткізуіме осы аталғандар қалай әсер етеді/қалай көрініс табады?









































 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал