7


  • Учителю
  • Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

8 «В» сынып

Сабақтың тақырыбы: Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру тақырыбына есептер шығару.

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың квадрат түбір тақырыбының түрленуіне әр түрлі әдіс тәсәлдері барын көздерін жеткіз; есептер шығару барысында берілген тапсырмаға көңіл бөлудің маңыздылығын ұғындыру .

Міндеттері:

  • Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

  • Тақырып бойынша оқушылардың көзкұарасын дамыту

  • Оқушының есепке қабілеттілігін, білімін жетілдіруді дамыту

Сабақтың әдіс-тәсілдері: топтық жұмыс, Блум таксаномиясы

Ресурстар: Алдамұратова, Байшоланов, Алгебра 8 сынып, оқулық, бағалау парағы,бейне баян

Сабақтың барысы:



Ойлаудың жіктелуі

(Б.Блум бойынша)

Мұғалімнің

іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Нәтиже

1



Ұймдастыру кезеңі.

Оқушыларды түгелдеу

Психологиялық ахуал туғызу.



Оқушылар мұғаліммен ілесіп хормен айтады.

- Туысым, досым жұрағат

- Әрбір сабақ үйрену ұғу ұлағат

- Әрбір ісім тірлік тірек адамдық

- Әрбір сөзім шындық, бірлік адалдық.



-

2

Білу

Түбір астындағы өрнектердің мәнін табу

Сәйкестендіру тесті арқылы есептер тексеру



1. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

3. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

1. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

3. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру



3

Түсіну











Оқулықпен жұмыс

А деңгей №72№77

В деңгей

№ 84 №86

С деңгей

№95 ю

Ойын жеткізеді, түсінеді, есептерді тақтаға жазып көрсетеді

4

Сергіту сәті

Логикалық тапсырма

Шапшаң орындауға тырысады



5

Қолдану

Деңгейлік тапсырма

Оқушылар есептер шығарады

А тобы:

1. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру теңдіктері дұрыс па?

2. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

В тобы: 1. Өрнектің мәнін тап: Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру мұндағы Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

2. Есепте: Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру



С тобы: Өрнектің мәнін тап.

1. Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

2.а) Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру

б)Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру



6

Талдау

Электронды тест.

Компьютер арқылы тест

тапсырмасын

15 сұрақтан тұратын тест сұрағына жауап беру.







7

Жинақтау

Бүгінгі тақырып бойынша алған білімдерін жинақтайды

Әр топқа постер беру

Екі топ өзара постер қорғап, білімдерін жинақтайды

8

Бағалау

Тақырып бойынша ой түйіндеу

Өмірде алған білімдерін қолдану

Оқушылар күнделікті өмір тіршілігінен мысал келтіре отырып тұжырым жасайды

9

Үйге тапсырма

№86 №90







Оқушының сабақ бойынша рефлексиясы

Табыс ағашына алмаларды орналастыру



Жасыл алма өте жақсы меңгердім

Сары алма жақсы меңгердім.

Қызыл алма өзіме көңілім толмады.



Мұғалімнің сабақ бойнша рефлексиясы

Сабақ нәтижелі өтті. Топ бойынша жұмыс жоспардағыдай іске асты.



Сабақ нәтижесін бақылай отырып мынандай қорытындыға келдім.

Оқушылар өз ойын еркін білдіреді. Әр оқушының пікірі құнды. Топ оқушылары өздері топпен жұмыс ережесін белгілеп, бойынша жұмыс істеуде. Топ оқушылары барлығы өздерін бір отбасындай сезініп, жауапкершілікті түсінеді. Бір-біріне көмектеседі.

Осы сабақты бақылау барысы бойынша келешекте ескеретін нәрселер.



Топтағы үлгерімі төмен оқушылардың жұмыс жасауына, өз ойын еркін білдіруге көп мүмкіндіктер жасау.







































 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал