- Учителю
- Кратко срочное планы по геометрию на тему 'Теорема косинуса'
Кратко срочное планы по геометрию на тему 'Теорема косинуса'
Айша бибі атындағы негізгі орта мектеп
Оқу ісінің меңгерушісі: Қ. Алиев
Қысқа мерзімді жоспар
Мұғалім: Халметов Адилжан
Мерзімі: 9. 01. 2016ж
Сыныбы: 9 - А Б
Пән атауы: Геометрия
Сабақтың тақырыбы: Косинустар теоремаси
Сабақтың мақсаты: Оқушылар жаңа сабақты менгере алады.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар сұрақтарға жауап бере алады және берілген есепті шығара алады
Кіріктірілген модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,Жас ерекшелігіне қарай оқыту, оқыту мен оқуда АКТ ні пайдалану, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,СТО,Талантты және дарыңды оқушыларды оқыту.
Әдіс-тәсілдер: БББ әдісі, Есте сақтау қабилеті.
Уақыт өлшемі
Сабақ барысы
Мұғалімдің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Ресурстар
4 мин
І.Кіріспе
Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Оқушыларды психологиялық дайын
дау.Өзін-өзі реттеу
Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу,
амандасу.
Сәлемдеседі, жылы қабақты сезеді.
Оқушылар бір біріге тілек айтады
4 мин
Сынып оқушыларын шағын топтарға бөлу.
Сыныпты шағын топтарға бөлу, 2 топқа бөлу.
Оқушылар шағын топтарға бөлінеді.Топ басшыларын сайлайды.
Түрлі-түсті стикер
9 мин
Ой қозғау
Үй тапсырмасын тексеру үшін тақтаға ( есепті таңда) денгейлік есептер жазып қояды.
Оқушылар бір-бірін дәптерлерін сұрақ арқылы тексереді.
А4 формат қағаз
18 мин
Мағынаны ұғыну
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты
Миға шабуыл стратегиясы сұрақтары арқылы жаңа сабақ тақырыбы ашы-
лады. Оқушыларға тап-
сырмалар таратылады.
-
Косинустардың формуласы қандай?
-
Косинустар жайлы не білесіз?
Жаңа тақырыпты өзде-
ріге берілген тапсырма бойынша ашады, беріл-
ген тапсырманы орын-
дайды.
Интер белсенді тақта
2 мин
5.Сергіту сәті
Атом- молекула
Оқушылар араласып жүреді, оқушылар топтасып өтілген сабақты талқылайды
3 мин
6.Жаңа сабақты қорытындылау
Мұғалім оқушыларға тапсырма береді
Оқушылар тапсырманы орындайды.
Түрлі-түсті стикер
2 мин
7.Бағалау
Сабақ соңында жиынтық баға шығарады.
Оқушыларды топтық және жіктік бағалау
Топ мүшелері өзін-өзі бағалайды.
Оқушылар өзін өзі бағалайды
Бағалау парақшасы
2 мин
8. Үйге тапсырма
Мұғалім оқушыларға үй тапсырмасын береді
Оқушылар кунделікке жазып алады
Оқулық , қосымша әдебиеттер
1 мин
9. Кері байланыс
Мұғалім оқушыларға түсті стикер тарқатады
Оқушылар стикерге сабақтағы әсерін жазады.
Түрлі-түсті стикерлер