7


  • Учителю
  • 'Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесі' тақырыбының жоспары

'Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесі' тақырыбының жоспары

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Пәні: Алгебра

Сынып: 9

Сабақтың тақырыбы: Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесі

Мақсаты: Оқушылардың екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйелерін шешу тәсілдерін қандай

деңгейде меңгергендіктерін байқау

Сабақтың типі: Дәстүрлі емес сабақ

Қолданылған технология: Блум таксономиясы

Пәнаралық байланыс: География

Сабақтың көрнекілігі: 1. Слайд-презентация


Блум жүйесі

Мақсат

Тапсырмалар

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

нәтиже

Білу


Сызықтық теңдеулер жүйесін шеше білу

«Сематикалық карта» Слайдта берілген тапсырмаларды орындау


5 мин

Оқушыларды толықтырып отыру. Әр топқа амалдар түрін бөліп беру, постер жасау ісін қадағалау

Сызықтық теңдеулер жүйесін еске түсіріп есептер шығару

Жай бөлшектерге амалдар қолдана алады

Түсіну

Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесінің тәсілдерін білу

«Көлдерге саяхат» Топтық, жеке жұмыс.

10 мин

Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесінің тәсілдерін бөліп беру

Кітаптан мәлімет алады, ережелерді айтып мысал келтіреді. Топта постер жасайды, оны қорғайды

Екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйесінің тәсілдерін біледі

Қолдану

Есептер шығартқызу арқылы ережені есте сақтау

«Сиқырлы балықтар» әлемі. Тақырып бойынша есептер шығару

8 мин

Өткен тақырыпты еске түсіруге жағдай жасау

Оқушылар ережені пайдаланып есептер шығарады

Есептер шығарғанда ережелерді пайдалана алады

Талдау

Оқушылардың екі айнымалысы бар сызықтық емес теңдеулер жүйелерін шешу тәсілдерін қандай деңгейде меңгергендіктерін байқау


Оқулықпен жұмыс

15


Оқушылар берілген тәсілдерді қолдану арқылы есептер шығарады

Есептер шығарғанда тәсілдерді қолдана алады

Синтез (жүйелеу, жинақтау);

Алған білімдерін жинақтау, ой қорыту

Тест тапсырманы орындау арқылы алған білімдерін жинақтау, тексеру

3 мин

Берілген тест тапсырма арқылы оқушылардың тақырыпты қаншалықты меңгергенің байқау, анықтау

Топтастыру арқылы ойын қорытып, бүгінгі сабақтан алған білімін жинақтайды

Өзіндік тұжырым жасай отырып, ой қорытады, дәлелдейді, жинақтайды

Бағалау

3 мин


Қорытындылау


Үйге тапсырма беру

1 мин


Не үйрендім

Не түсінбедім

Сабақ туралы өз ойым


Не үйрендім

Не түсінбедім

Сабақ туралы өз ойым


Не үйрендім

Не түсінбедім

Сабақ туралы өз ойым


Бағалау парағы


Аты, тегі

Cематикалық картамен жұмыс

Постер қорғау

"Сиқырлы балықтар"

әлемі

Оқулықпен жұмыс

Тест тапсырма

1

Бексұлтан

2

Әділ

3

Мади

4

Салима

5

Алмас

6

Темірлан

7

Ж.Назерке

8

Нұр-Асыл

9

Айбар

10

Айдын

11

Алишер

12

Алиасқар

13

Болат

14

Арман

15

Айғаным

16

М.Назерке

17

Саягүл

18

Бахытнұр

19

Асем

20

Дастан

21

Асан

22

Үсен

23

Аружан




 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал