7


  • Учителю
  • 'Бақылау жұмыс' жинағы (8-11 сынып)

'Бақылау жұмыс' жинағы (8-11 сынып)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Пән: алгебра

Сынып: 10«а»

Күні: 14.09.2015

Тексерілді:

Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы №1

Сабақ мақсаты: 9 сыныпта алған білімдері бойынша қайталау сұрақтарын қоя отырып, олардың тақырыбы бойынша алған білімдерін тексеремін.

Күтілетін нәтиже: Қайталау сұрақтарына жауап беріп, өткен тақырыптарды еске түсіре отырып, бақылау жұмыс тапсырмаларын орындайды.

Сілтеме: 9-10-сынып алгебра оқулығы

Қолданылған әдіс-тәсілдер: бірлескен оқу, диалогтық оқу, сын тұрғысынан ойлауды дамыту, суммативті бағалау

Ресурстар: стикерлерлер, маркерлер

Сабақ барысы:

Эмоциялық жағымды ахуал қалыптастыру, әр оқушының сабаққа деген өзіндік қатынасын анықтау

Бақылау жұмысы:

І нұсқа

ІІ нұсқа

1.Теңдеулер жүйесін шешіңдер:

х 22=16

у=х+4


  1. Тепе - теңдікті дәлелдеңдер:

а)

ә)


  1. а3=4, а7=0 болса, арифметикалық прогрессияның бірінші мүшесі мен аырмасын және алғашқы 5 мүшесінің қосындысын табыңдар.


  1. Анықталу облысын тап:


  1. Есептеңдер:

егер


  1. Теңдеулер жүйесін шешіңдер:

х 22=9

х+у=3


  1. Тепе - теңдікті дәлелдеңдер:

а)

ә)


3. а3=9, а7=1 болса, арифметикалық прогрессияның

бірінші мүшесі мен аырмасын және алғашқы 5 мүшесінің қосындысын табыңдар.


4.Анықталу облысын тап:


  1. Есептеңдер:

егер

Бағалау: 5 тапсырманы толық орындау - 5

4 тапсырманы толық орындау - 4

3 тапсырманы толық орындау - 3

2 тапсырманы толық орындау - 2

Үй жұмысы

Пән: алгебра

Сынып: 11«а»

Күні: 14.09.2015

Тексерілді:

Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы №1

Сабақ мақсаты: 10 сыныпта алған білімдері бойынша қайталау сұрақтарын қоя отырып, олардың тақырыбы бойынша алған білімдерін тексеремін.

Күтілетін нәтиже: Қайталау сұрақтарына жауап беріп, өткен тақырыптарды еске түсіре отырып, бақылау жұмыс тапсырмаларын орындайды.

Сілтеме: 10-11 сынып алгебра оқулығы

Қолданылған әдіс-тәсілдер: бірлескен оқу, диалогтық оқу, сын тұрғысынан ойлауды дамыту, суммативті бағалау

Ресурстар: стикерлерлер, маркерлер

Сабақ барысы:

Эмоциялық жағымды ахуал қалыптастыру, әр оқушының сабаққа деген өзіндік қатынасын анықтау

Бақылау жұмысы

  1. нұсқа.


  1. Теңсіздікті шеш: ≤ 0.


2. Теңдеуді шеш: 3cos.

3. Тіктөртбұрыштың ауданы 36 дм. Периметрі ең кіші болу үшін қабырғалары қандай болу керек?

4. туындысын тап ()

2-нұсқа.


  1. Теңсіздікті шеш:.


2. Теңдеуді шеш: 8sin-2cos x -5 = 0.

3.Екі оң санның көбейтіндісі 16-ға тең. Квадраттарының қосындысы ең кіші болу үшін бұл сандар қандай болу керек?

4. туындысын тап ()


9-10 сынып білімдерін қайталауға арналған сұрақтары

y=cosx туындысы неге тең?

x² туындысы неге тең?

Кері тригонометриялық функцияларды ата.

Тригонометриялық функцияларды ата.

y=sіnx функциясының анықталу облысын айтып бер.

y=tgx функциясының туындысы.

tg²x+1=?

cosx=a түріндегі теңдеудің шешімі.

Тұрақты санның туындысы.

х-тің туындысы

Туындыларды есептеу ережелерініңформуласы.

y=ctgx туындысы неге тең?

y=cos3x туындысы неге тең?

Күрделі функция туындысы неге тең?

y=x³+sіnx функциясының туындысы неге тең?

Оқулықпен жұмыс.

№1

а) f(x)=3ctgx-4x³ б) f(x)=4-1/4 tgx

ә) f(x)=sіn2x+tgx в) f(x)=х² ctgx

№2 f´(х)=0

а) f(x)=-sіnx-1 ә) f(x)= соs4х+1

№3а) f(x)= соsх (соsх-1) б) f(x)= sіnx(ctgx-1)

ә) f(x)=tgx (соsх+2) в) f(x)= (4х-1)· sіnx

Бағалау:

4 тапсырманы толық орындау - 5

3 тапсырманы толық орындау - 4

2 тапсырманы толық орындау - 3

Үй жұмысы

Пән: алгебра

Сынып: 8«а», 8 «ә»

Күні: 14.09.2015

Тексерілді:

Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы №1

Сабақ мақсаты: 7 сыныпта алған білімдері бойынша қайталау сұрақтарын қоя отырып, олардың тақырыбы бойынша алған білімдерін тексеремін.

Күтілетін нәтиже: Қайталау сұрақтарына жауап беріп, өткен тақырыптарды еске түсіре отырып, бақылау жұмыс тапсырмаларын орындайды.

Сілтеме: 7-8 сынып алгебра оқулығы

Қолданылған әдіс-тәсілдер: бірлескен оқу, диалогтық оқу, сын тұрғысынан ойлауды дамыту, суммативті бағалау

Ресурстар: стикерлерлер, маркерлер

Сабақ барысы:

Эмоциялық жағымды ахуал қалыптастыру, әр оқушының сабаққа деген өзіндік қатынасын анықтау

Бақылау жұмысы:

1-нұсқа.


1. Өрнекті ықшамдаңдар: .


2. Теңдеуді шешіңдер: .


  1. у = а параболасы А(-2; 8) нүктесінен өтеді. а-ны табыңдар, параболаның теңдеуін

жазыңдар .


4. Теңдеулер жүйесін шешіңдер: 3х -2у = 5 -2 (х+у),


4(х - у) = -2.


2-нұсқа.


  1. Өрнекті ықшамдаңдар: : .

  2. Теңдеуді шешіңдер: .

  3. у = а параболасы А(2;2) нүктесінен өтеді. а-ны табыңдар, параболаның теңдеуін

жазыңдар .


Теңдеулер жүйесін шешіңдер: 6 = 3 ( х + у),

6 - 5 (х - у) = 8х - 2у .


Бағалау:

4 тапсырманы толық орындау - 5

3 тапсырманы толық орындау - 4

2 тапсырманы толық орындау - 3

Үй жұмысы



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал