7


  • Учителю
  • Бөлінгіштіктің негізгі қасиеті және бөлінгіштік белгілері тақырыбында өткізілген ашық сабақ

Бөлінгіштіктің негізгі қасиеті және бөлінгіштік белгілері тақырыбында өткізілген ашық сабақ

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Мұғалімнің аты-жөні: Абдурасулова Мухаббат

Оқыту пәні: Математика

Санаты: Бірінші

Сабақтың тақырыбы: Бөлінгіштіктің негізгі қасиеті және бөлінгіштік белгілері.

Сабақтың түрі: қайталау сабақ

Өткізілген сыныбы: 5- сыныптар

Сабақтың мақсаты: Тарауды оқыту барысында алған білімдерін өмірде пайдалана алу әрекеттерін қалыптастыру.


Математика

1 күн

Күні: 17.11.2015 ж

2-сабақ

Сабақтың тақырыбы:

Бөлінгіштіктің негізгі қасиеті және бөлінгіштік белгілері. Қайталау.

Мақсаты:

Тарауды оқыту барысында алған білімдерін өмірде пайдалана алу әрекеттерін қалыптастыру.

Жұмыс нәтижесі:

Өз ойын ашық айта алады,белсенділік таныта алады,өмірде қолдана біледі.

Сілтеме

5-сынып. Алматы "Атамұра"2010 ж Авторлары: Т.А.Алдамұратова, Е.С.Байшоланов.

Негізгі идея

Ұйымшылдық,шыншылдық,досқа құрмет

Ресурстар

Постер, түрлі-түсті қалам, А3, А4 қағазы, маркер, түрлі-түсті қағаздар, сигнал құралдары, көңіл-күйді білдіретін смайликтер, қайшы, стикер АКТ-ны қолдану

Сабақтың барысы:



Мұғалімнің іс-әрекеті



Оқушының іс-ірекеті

Жаңа сабақ кезеңдері

Тапсырма

Кіріспе

Оқулықпен жұмыс, ережелерді еске түсіру.

Сабақ барысы:

Ұйымдастыру.

Оқушылармен сәлемдесу.

Бүгінгі сабағымыздың мақсатымен таныстыру.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру."Мен кіммін,және мен неге сенемін" тренингін өткізу.

Топ басшысын анықтау.




Психологиялық дайындық. Мұғаліммен сәлемдесу.

Оқушылар шеңбер бойымен тұрады,және осы тақырып бойынша өз көзқарастарын айтады.Оқушылар смайликтер арқылы топқа бөлінеді.



Топ басшы белгіленеді.Топ мүшелерінің міндеттері анықталады.

(Таймкипер,хатшы,төраға,

баяндамашы,бақылаушы)




Білу

1-тапсырма: Топтарға тапсырмалар беріледі.

«Ыстық орындық» әдісі


Енді, балалар осы төрт топ болып мынадай тапсырмаларды орындайды:

Өтілген тақырыптар бойынша ашық сұрақтар құрастыру.

Топ мүшелері ақылдасады, топ басшысы топ мүшелерінің қызметтерін белгілейді.

Топ баяндамашылары жауап береді.

Сергіту сәті

Серіктесіңізбен талқылаңыз:

3 үйренген жаңа нәрсе туралы;

Не оңай болды?

Не қиын болды?

Не білгіңіз келеді?

Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап іздейді.

Не оңай болды?

Не қиын болды?

Не білгіңіз келеді?

Түсіну

Қолдану

2-тапсырма: Ережелерді түсіну,қолдану.Практикалық жұмыс.

Балалар, енді оқулықпен жұмыс орындалады.

№235(1),

№235(2),

№236(1),

№236(2) есептер

Топ бірлесе отырып орындайды.

Топпен бірлесе жұмыс орындалады,ортақ пікірге келеді

Орындаған есептерін тақтада дәлелдеп береді.

Жинақтау

Қортынды


Не білдік? Не үйрендік? Кімнің көрсеткіші жоғары? сұрақтары қойылады.

Топтарға бір-бірін бағалау ұсынылады.

Топ бір-бірін «Екі жұлдыз бір тілек» арқылы бағалайды.


Бағалау

Үйге тапсырма:

№237

"Дәреже" тақырыбын оқу

Сабақ ұнадыма,несімен ұнады?

Оқушылар рефлексиясы.

Мұғалім бағалайды

Стикер арқылы кері байланыс.

Оқушылар сабақ бойынша қиналатын екі нәрсе туралы жазады. Содан кейін оқушылар мен мұғалім сол «кір жерлерді» тазартуға кіріседі.






 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал