7


  • Учителю
  • Сабақ жоспары 1 саны және цифры

Сабақ жоспары 1 саны және цифры

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Оқу ісінің меңгерушісі________________САБАҚ:Математика

ТАҚЫРЫБЫ:1 саны және цифры

МЕКТЕП:Қаламбаев атындағы жалпы орта мектеп

КҮНІ: 13.09.2016

МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:Кенешбаева Г

СЫНЫП: 1

ҚАТЫСҚАНДАР:

ҚАТЫСПАҒАНДАР:

ОҚУ МАҚСАТЫ

1.1.1.1** натурал сандардың жəне нөл санының

құрылуын түсіну;10 көлеміндегі сандарды тура

жəне кері санау; олардың натурал сандар қатарындағы

орнын анықтау

1.1.1.2 **біртаңбалы сандарды оқу, жазу жəне

Салыстыру

1.3.3.1 сандық түзуде белгіленген нүктелердің бір-біріне қатысты орналасуын анықтау



САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ:

Барлық оқушылар орындай алады:

10 Көлеміндегі сандарды тура және кері санай алады

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Цифр мен санды бір-бірінен ажыратады



Кейбір оқушылар орындай алады:

Біртаңбалы сандарды әр түрлі тәсілмен түсіндіре алады













Пəнге қатысты лексика мен терминологиясы

Цифр;бір













Алдыңғы оқу:

Оқушылар өз іс-әрекеттеріне рефлекция жасай алады

Жоспар

Жоспарланған

уақыт есебі

Жоспарланған жаттығу түрлері



Ресурстар

Басы

3минут



(МК;Ұ) Шаттық шеңбері:

Біздер тату баламыз

Өсіп алға барамыз

Есептерді шығарып

Білімді шәкірт боламыз







Көңілді әуен қосып қою

Ортасы

29минут

4-минут











5-минут

































4-минут





8-минут

















3-минут







5-минут











1.1.1.1** натурал сандардың жəне нөл санының

құрылуын түсіну;10 көлеміндегі сандарды тура

жəне кері санау; олардың натурал сандар қатарындағы орнын анықтау

«Тізбектеп санау » ойыны Бірінші оқушы қатарынан екі-үш санды айтады.содан кейін санауды келесі оқушы жалғастырады.



Қатені тап. Жұптық жұмыс.Суретте берілген қатені табу

Сабақ жоспары 1 саны және цифры

Орындап көр.

-сыныптан саны 1-ге тең болатын заттарды тап



1.1.1.2 **біртаңбалы сандарды оқу, жазу жəне

салыстыру

(Д, Ж, Т)

-санау «бір» санынан басталады. «Бір » саны бір затты көрсетеді.Цифр-белгі.Оны санды жазу үшін қолданамыз.

1 санын жаздыру.

Жұмыс дәптеріндегі берілген тапсырмаларды орындату

Топтық ойын

Оқушыларға қағаздан жасалған шаршы көрсету.қанша шаршы көрсетсем,сонша шапалақ ұру керек.

Шығарып көр

Арман мен Айнұр қораптан кезек-кезек кәмпит алды.Бірінші кәмпитті Арман,екіншісін Айнұр және т.с.с .алып тауысады.Соңғы кәмпитті кім алады?Кәмпиттің көбі кімге тиеді?

Оқушыларымен тәжірибе жасай отырып,анықтау.

Жауабы:Арман соңғы кәмпитті алады.Оған үш кәмпит,ал,Айнұрға -екі кәмпит тиеді







сандар















Оқулық

Жұптық жұмыс

























Оқулық

Топпен жұмыс









Жұмыс дәптері









Топтық жұмыс

Қағаздан жасалған шаршы



Оқулық

кәмпит

Соңы

3-минут

Кері байланыс:

(МК;Ұ) Смайликтер арқылы сабақтан алған көңіл күйлерін жеткізу.

смайлик

Қосымша ақпарат

Дифференциация:Балаларға қалай көмектесесіз?

Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау - оқушы білімін

тексеруді қалай

жоспарлайсыз?



Пəнаралық байланыс -

Денсаулық жəне қауіпсіздік,

АКТ-мен байланыс.

Құндылықтармен байланыс

(тəрбие элементі).

Қосымша тапсырмалар орындату

Сандар құрамын анықтату



Белсенді қатысып отырған оқушыларға жұлдызша тарату,соңында жұлдызша санын оқушылар өздері айтады

Проектор;

оқулық

Көркем еңбек

Рефлексия

Сабақтың мақсатына жеттім бе?

Оқушылар не үйренді?

Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды?

Оқушылар арасында дифференциялау бойынша іс - әрекеттер ұтымды болды ма?

Жоспарланған уақытты ұстандым ба?

Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?























Қорытынды бағалау

Сабақтың ең ұтымды кезеңдері.

1:

2:

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт.

1:

2:

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі

сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?

1:

2:













 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал