7


  • Учителю
  • 6 Сынып 'Арман қала' тақарабандағы қысқа мерзімді жоспар

6 Сынып 'Арман қала' тақарабандағы қысқа мерзімді жоспар

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Пән: бейнелеу өнеріСыныбы6Сабақтың тақырыбы:«Арман қала» тақырыбына сурет салу Сабақ мақсаты: -Сәулет және дизайн туындыларын талдай білу;-Конструктивтік өнерлердің әсем өнерлер қатарындағы орнын, олардың ортақ бастамалары мен ерекшелігін білу.Сабақтың міндеттері: -Оқ
предварительный просмотр материала

Павлодар қаласы, ПҚБАИ Бекітемін___________

1 топ Мектеп директоры

Қазақ тілінде Н.Кисамиденова

Тренерлер: З.Оразаева, Д.Адильбаева

Тыңдаушы: Д.Темиргалиев

Пән: бейнелеу өнері

Сыныбы 6

Сабақтың тақырыбы: «Арман қала» тақырыбына сурет салу

Сабақ мақсаты:

  • Сәулет және дизайн туындыларын талдай білу;

  • Конструктивтік өнерлердің әсем өнерлер қатарындағы орнын, олардың ортақ бастамалары мен ерекшелігін білу.

Сабақтың міндеттері:

  • Оқушыларды архитектуралық шығармалармен таныстыру;

  • Сәулет және дизайн туындыларын талдай білу.

Сабақтың нәтижесі:

  • Сәулет туындыларын талдай біледі;

  • Көзқарастары мен мүдделерін ескере отырып ортақ шешім таба алады.

Сабақ түрі: жаңа сабақ

Сабақтың жабдықтары: Интербелсенді тақта, флипчарт, маркер, жұмыс парағы, бағалау парағы

Сабақ әдіс - тәсілі: АКТ, СТО, жас ерекшеліктеріне байланысты оқыту, дарынды оқушылармен жұмыс, диологтік оқыту, көшбасшылық, бағалау.

Жұмыстың формасы: жұппен, топпен.

Сабақ барысы:

Кезеңдері

Модуль

Уақыт

Мұғалімнің

іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті

Ұйымдас

тыру

СТОҮ, ОЖТ

3І

Дене мүшелерімен амандасу ойыны.

Топқа бөлу (қиылған ғимараттар суреттері арқылы)

-Суреттеріңде не көріп отырсыздар?


Балалар өздері білетін әр ұлттың дене мүшелерімен амандасуын көрсетеді.

Оқушылар дыбыссыз қадаммен орындарына жайғасады


Білу

СТОҮ, ОЖТ

(бағдаршам арқылы)

4

Ассоциация туғызу «Сәулет»

Интербелсенді тақтадан «Сәулет» дегенде естеріңе не түседі?

Оқушылар жеке дара ойларын тақтада жазады

Түсіну

СТОҮ, диалогтік оқыту

(қол шапалақ)

6І

Топтастыру стратегиясы

Әр түрлі ғимараттар жайлы суреттер таратылады.

Карточкаларыңызды орналастырыңыздар?

Неге? Қандай себептермен солай орналастырдыңыздар?

Суреттерді топтастырыңыздар? (түріне байланысты, заманға, мемлекеттеріне байланысты т.с.с.)



Сергіту сәті (кара жорға)

Топпен талқылап карточкаларды орналастырады. Топ ішінде әңгіме дебат құрады.

Спикер қорғайды.

Қолдану

СТО, ЖИГСО,

диалгтік оқыту, АКТ

(Бас бармақ арқылы)

8І

Музыка арқылы практикалық кезеңнің тақырыбын ашамыз.

(Арман қала өлеңі орындалады)

Сен арман қалаңды қалай елестетесің?

Ойларын постерге түсіреді

Диалог.

Жұппен, топпен жұмыс, зерттеушілік әңгіме.

Постерге түсіреді, қорғайды

Талдау

СТОҮ

ДОЖ

(стикер арқылы)


14І

Арман қалаңды жұмыс парағында суреттеп көрсетіңіздер.

Жеке дара жұмыс

Жинақтау

СТОҮ,

ДОЖ

(қол шапалақтау арқылы)

5І

«Болашақта қай қалада тұрғың келеді?» тақырыбына шағын шығарма жазу

Шығарманы жазады, қорғайды

Бағалау

ДОЖ

3І

Стикер арқылы бағалау

Оқушылыр есімдері жасырылған карточкаларды алып бірін-бірі стикермен бағалайды





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал