7


  • Учителю
  • Коучинг 'Ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындаудың тиімді жүйесі'

Коучинг 'Ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындаудың тиімді жүйесі'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала


Кулагино орта мектебі I деңгейлі мұғалімі

Шмиров Бейбіт Қанатұлының

«Оқушыларды ҰБТ - ға дайындау жұмысының жүйесі»

тақырыбындағы коучинг сабағының

жоспары



Коучинг сессия

Сабақ тақырыбы

Мақсаты

Түйінді идеялар

Күтілетін нәтиже

Қамтылатын модульдер

Ресурстар

Оқушыларды ҰБТ - ға дайындау жұмысының жүйесі

  • Білім сапасының жақсаруына жағдай жасау

  • ҰБТ-ға қалай дайындық жасаудың жолдарын анықтау

  • ҰБТ ға дайындық жүргізу жолдарын білу

  • Білім сапасын жоғарылату параметрлерін білу


- мұғалім біліктілігін арттыру

- оқушының білімдегі сапа көрсеткішін көтеру

- ҰБТ бойынша жоғары пайызға жету

Оқытудың жаңа тәсілі - диалог, топтық жұмыс,

Көшбасшылық

СТО, АКТ, ОүБОБ, ЖЕСО, Дарынды және талантты балаларды оқыту

Слайдтар ,

Тақта, постер, маркер, презентация,

Коучинг барысы

Кезеңдер

Уақыты

Коучердің іс-әрекеті

Мұгалімнің іс-әрекеті

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

3 мин

Мұғалімдермен кездесетін орынды дайындау. Сәлемдеседі. Сергіту сәті ) Әртүрлі түстердегі жазылған нөмірлер бойынша топтарға бөлу

Кездесетін орынға келеді. Коучермен амандасады.

Сергіту сәтінен соң, топқа бөлініп отырады

Интербелсенді тақта,

I.Қызығушылықты ояту



5 мин

Сіздер сабақтың ҰБТ -ке дайындауда әртүрлі қиындықтар туындайтын айтқан болатынсыздар.

Сол туралы ойларыңызды ортаға тастасаңыздар

Олар өздерінің іс-әрекеттеріне тоқтала отырып, жауап береді.


Интербелсенді тақта,

5 мин




ҰБТ ға дайындауда ұйымдастыру, бақылау, басқару туралы, ҰБТ ға дайындаудағы қажетті құжаттар, ҰБТға дайындаудағы мұғалімнің жұмыстары, пән мұғалімдерінің жұмыс бағыттары және Бағдарламаны орындау кезінде туындайтын мәселелер мен қиындықтар туралы мағұлматтар беру

Олар мұқият тыңдайды.

Олар өздерінің пікірін білдіреді және қалай пайдалануға болатыны туралы сұрауы мүмкін.

Интербелсенді тақта арқылы презентациялау


Негізігі бөлім.


Мағынаны тану

30 мин

Топтық жұмыс:

Нұсқау:

  1. Алдарыңызға берілген постерге «ҰБТ-ке оқушыларды дайындауда үлгерімі төмен баланың білім сапасын қалай көтеруге болады?» деген сұраққа өз ойларыңызды түсіріңіздер (15 мин)

  2. Басқа топтар бір-бірлеріңіздің пікірлеріңізді критерий қоя отырып бағалаңыздар және қосар ойларыңыз болса, постерге кірістіріңіздер


Топтық жұмыс жүргізу. (15 мин)

«Оқушыларды ҰБТ-ке дайындаудағы кететін кемшіліктер, қиындықтар және кедергілер» туралы топпен келісе отырып постерге түсіруін өтіну.

Тақырыпқа сай тәлім алушылар өз ойларын ортаға салады, қорытынды пікірлерін постерге түсіреді, қорғайды, топтар бір-біріне пікірлер айтып, өзара бағалау жүргізеді.

Оқушыларды ҰБТ-ке дайындаудағы кететін кемшіліктер мен қиындықтар, кедергілер туралы ойларын постерге түсіру, қарсы пікірлер айту, өз пікірлерін қорғау

Постер, түрлі түсті қаламдар, стикерлер

АКТ

Постер, маркер

Кері байланыстың сұрақтары: (10 мин)

  • Бүгінгі сабақта нені үйрендіңіздер?

  • Коучин сессиясынан қандай әсер алдыңыздар?

  • Болашақта өз пәндеріңізге ҰБТ-ке дайындауда қандай өзгерістер енгізбекшісіздер?

  • ҰБТ ке дайындауда кедергілер мен кемшіліктерді болдырмау үшін тағы да қандай қосар ойларыңыз бар?



Тәлімалушылар өз пікірлерін айтады

.

Интербелсенді тақта, презентация


Қорытынды

Ой толғаныс

7 мин

Жазбаша кері байланыс жасау үшін параққа пікірлерін білдіруін және «блоб ағашына» бүгінгі коучинг сабақта өздерінің білімдерінің қандай биіктікке көтерілгендігін салуды өтінеді.

Тәлім алушыларға рахмет айтып, жұмыстарына шығармашылық табыстар тілейді.


Стикерге өз ойларын жазады

Рефлексия

Стикер, блоб ағашы,

Коучингті жүргізуші: Шмиров Бейбіт Қанатұлы






 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал