- Учителю
- «Leader of the XXIst century»
«Leader of the XXIst century»
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласының
№6 ЖББОМ ағылшын тілі мұғалімі
Султангалиева Жадыра Амангалиевна
Күні
Сабақтың тақырыбы
I'd like a hamburger
Сабақтың мақсаты:
Тағам түрлері атау
лары,санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің қолданылуын,айырмашылықтарын түсіндіру.
Күтілетін нәтиже
А) Тағам түрлері ,атаулары, санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің қолданылуын,айырмашылықтарын түсінеді.
Б) Санауға келетін, санауға келмейтін зат есімдердің күнделікті өмірде қолданады,тағамға қатысты мәтінді оқып,түсінеді, тағамдардың саласын ажыратып айтады.
Сабақтың түрі
Жаңа сабақ
Тапсырмалар
Жаңа сөздермен жұмыс, грамматикалық тапсырмалар, топпен жұмыс, блум таксономиясына байланысты тапсырмалар
Сабақтың әдіс-тәсілдері
Оқытудың жаңа әдістәсілдері:жеке,жұптық, топтық жұмыс,кеңейтілген тапсырмалар,сыни тұрғысынан ойлауға үйрету әдістері,диалогпен жұмыс.
Кіріспе бөлімде "Жеміс түрлері" бойынша топқа бөлемін,"What?How? "әдісін қолдана отырып,үй тапсырмасын тексеремін, жаңа тақырып "Classified pictures", "Brainstorming","Pyramida"әдістері арқылы оқушылар ойларын түйіндеп,біріктіріп,сөйлеп,дәлелдейді.
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдері
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
Кіріспе бөлім
5 мин.
Org moment
Warm up: say some good words each other for example:
Aisana is so nice, Dana is so clever, Darin is so hardworking
and etc.
Check up your home work ex.10(a,b) at page 48-49
Pupils answer the questions and then say each other good words
Үй тапсырмасын доп лақтыру арқылы тексереміз
Қызығушылығын ояту
10-12
Блум таксономиясының таныстырылымы
Pupils look at the active board
Мағынаны тану
20-25 мин.
-
Knowledge «Missing letter» put the missing letter: f...od,
Dr...nk , d...lici...us ,S...eet, w...nd....rful , go...d,Inter....sting, so....r, terr....ble ,Lem...nade ,Pe...si, C...ke ,S...lad ,C...ce ,Wa...er,
Sand...ich ,Te... ,K...myz,
Pi...za ,W...ne ,Ch...colate,
M...lk ,Or...nge, Ban...na,
Hamb...rger, ju...ce ,Me...t, C....ffeе
-
Comprehension (понимание) «Kind of fооd» match the words
Tomato
Egg
Water
Potato
Cheese
Bread
Change
Banan
Milk
Lemon
Cabbage
Carrot
Meat
Sugar
apple
Application « Wonderful much/ many» write down 3 -5 sentences using much/many
-
Analysis: compare food and drink
food drink
-
Synthesis: write down about your favourite food 5-6 sentences
-
Evaluation (оценка) :
Imagine you are a cooker. What will you make for dinner? Write down 6-7 sentences and protect your project for example: If I were a cooker I would make a hamburger…
Pupils do this task
Формативті бағалау: «ауызша бағалау»
Pupils match the words
Сергіту сәті (Физ.минутка)
Pupils compare food and drink
« Речевые образцы» мысалы: If I were a сooker I would make a hamburger…
Қорытынды
5 мин
Үй тапсырмасы
Формативті бағалау: «Бағалау парағы»
Барлық өткен лексиканы қайталау
Оқушылар өз ұпайларын санап, өздерін бағалайды
Pupils write down home work
Сабақтың өзіндік талдауы