7


  • Учителю
  • Сабақ жоспары Мен жеті жастамын

Сабақ жоспары Мен жеті жастамын

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

</<font face="Calibri, serif">Қысқа мерзімді сабақ жоспарыМектеп

Заречный мектеп-лицейі

Сабақ Қазақ тілі

Мен жеті жастамын

Күні 24.03.16.

Мұғалімнің аты жөні Козыбаева Зауре Козмагамбетовна

1-сынып

Сабаққа қатысқан

оқушылар саны:

Сабаққа қатыспаған

оқушылар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

1.1.1.1. Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау)

1.2.1.1.Сөйлеу барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану.

1.2.3.1. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру.

1.5.1.2. Мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауларын ауызша тілде қолдану.

Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар:оқушылар сандарды айтады. Мұғалімнің көмегімен өзінің неше жаста екенін айта алады,жіктік жалғауының І жағын қолдана алады.

Оқушылардың басым бөлігі: берілген сандар бойынша неше жаста екенін айтады. Сөйлеу барысында танысу үлгілерін еркін қолдана алады, жіктік жалғауының қолданысын ажырата алады.

Кейбір оқушылар: Сен неше жастасың? Сұрағына жауап беріп,өз жасын айтады. Берілген сөйлеу үлгілерін түрлендіріп қолдана алады. Өзі туралы толық ақпарат бере алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады

Мұғалімнің көмегімен көптік/ септік жалғауларын ауызша тілде қолдану

Пәгне қатысты сөздік қор мен терминдер

Мен,сен,ол,жастамын,неше?

Диалог құруға арналған пайдалы кеңестер (тірек сөздер)

Сұрақ қоямын. Суретте не бар?

Талқылауға арналған сұрақтар

Ишара

Қажет болған жағдайда сөздердің орысша баламаларын айтып мағынасын ашып отыру

Алдыңғы оқу

Сәлемдесу,

Жоспар

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс



Ресурстар

Сабақтың басы

(2-5 минут)

«Ыстық орындық» әдісі. Өткенсөздерді қайталау.Не? мектеп,парта,

үстел,оындық,тақта,терезе. Кім?ана,әже,мұғалім,т.б. Қандай?

үлкен,әдемі,кішкентай,жасыл тақта,сары парта,ақ есік.



Ортасы

Сабақтың тақырыбын, мақсатын айту

Оқу құралдары Тыңдаймыз, Қайталаймыз, Жазамыз,Үлгі бойынша сөйлесеміз

Сөздікпен жұмыс:

Орысша сөздердің аудармаларымен танысу мен-я,сен-ты,ол-он,

неше?-сколько? жас-лет,

Сөз тіркестерді оқыту, түсінгендерін сұрау

Жұптық жұмыс

Тыңдалым. Сұраққа жауап бер. Толықтырып айтуға жаттығады. Есте сақатау қабілеттерін артттыру. 27 бет.

Жаңа сұрақ үлгісімен таныстырады: Ол неше жаста?сурет арқылы жауап беру.

Сөйлеу. Диалогты тыңдау. Қайталау.

Аю отыр партада, Екі қолы қалтада, «А» деді, «Б» деді, «Р»ға тілі келмеді, Аю отыр партада,Апай сабақ сұраса,Ұйықтап отыр,Масқара!!!!

Дәптермен жұмыс.

Оқулықпен жасаған барысында алған білімдерін бекітемін.

Қосымша тапсырма арқылы білімдері бекіту. Қосымша тапсырма.2.4.

АКТ







АКТ



Оқулық, 26 бет 1 тап

Оқулық, 27 бет 2-тап

АКТ 27 бет 4-тап





Сергіту сәті





АКТ

Жұмыс дәптері

14 бет,1 тап.

14 бет,2 тап.

14 бет,3 тап.

Соңы

Кері байланыс орнатамын. Сабақтын барысында не білгені,қалай жұмыс істегені,не қызық әрі жеңіл болғаны,не қиындық туғызғаны.

АКТ

Оқулық, 25 бет,4 тап

Қосымша ақпарат Электронды косымша. Казахский язык 1 класс

Қорытындылау

Қорытынды бағалау





 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал