- Учителю
- A good place to spend your time
A good place to spend your time
Күні: 10.04.15 | Сыныбы: 6 | Пәні: Ағылшын тілі | |||||
Сабақ тақырыбы: | A good place to spend your time | ||||||
Сілтеме: |
| ||||||
Жалпы мақсаты: | Мақсат: "Present Perfect Tense"грамматикалық тақырыбында грамматикалық білік-дағдыларын қалыптастыру, оқушының өз бетімен жұмыс істеуге ізденімпаздыққа дағдыландыру. Міндеттері: 1.Етістіктің үш негізгі формасын қайталау; Present Perfect Tense шағын ауызша сөйлеуде дұрыс қолдануға машықтандыру. 2.Оқушылардың әдебиетпен қосымша көрнекіліктерді тиімді пайдалануды үйрету, сыни тұрғыдан ойлауға баулу 3. Тілге деген қызығушылығын арттыру | ||||||
Оқу нәтижесі: | Оқушылар Present Perfect шағын сөйлеу барысында еркін қолдана алады, оқушы өз бетімен жұмыс істеуге дағдыланады. | ||||||
Сабақта қолданылатын материалдар: | Слайд стикерлер түрлі-түсті фломастерлер. Плакаттар | ||||||
Дерек көздер: | Ақпараттық ғаламтор желісі. «Иностранные языки в школе»....... | ||||||
Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс-әрекеті: Сыныпты сабақ өтуге даярлау. (1 минут) Топтау/ кеңістік құру. (2 минут) Group ≠1 Plane Group ≠2 Train Group ≠3 Bus
| |||||||
II . Phonetic drill Now listen to the poem Transportation song by Peter Weatherall
(2 times)
Білім тексеру: өткен тақырып бойынша шолу жасау. (5 минут) Loch Ness is a lake in the north of Scotland. The word loch is Scottish for lake. Loch Ness is about 37 km long and extremely deep, the deepest part is 226 m.
Loch Ness is famous for its friendly monster, Nessie. Most people think that this is only a legend, but every year tourists from all over the world come to Loch Ness and hope that they will see the monster. Начало формы
Grammar Exercise on the Text Present Perfect Simple We use the present perfect to express what has (not) happened so far. (Note that no time in the past must be given - otherwise you have to use simple past.) For further information, check out our grammar section: . Write the verbs in present perfect simple.
Конец формы
| |||||||
Жаңа сабақ: Ой қозғау. | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушы іс-әрекеті | |||||
Интерактивті тақтадан түрлі жерлердің суреттерін көрсету. Оқушыларға сұрақ қою. Сұрақ-жауап: 1)Look at these pictures. What сan you see? 2) What can you say about these places? 3) How do you think what is the theme of our today's lesson? | Оқушылар өз ойларын, пікірлерін айтады. | ||||||
Сөздікпен жұмыс: Possible vocabulary Beautiful, noisy, peaceful, historic, busy, crowded, ancient, quiet……………. | |||||||
Топтық жұмыс. Тұжырымдамалық карта жасалады. Балалардың бос уақытын өткізуді қалайтын жерлердің суреті салынып, талданады. | |||||||
| |||||||
Жазу тапсырмасы: оқулықтағы 9 жаттығуы 163 бет. Fill in the chart
Ойлан, жұптас, талқыла.
Name | Visited/been | Never/been | Want to go/visit | ||||
Sholpan |
|
|
| ||||
Mereke |
|
|
| ||||
Arman |
|
|
|
Speaking
I interviewed … .
She/ he has been to … .
… has never been to … .
.. wants to visit ….
Қорытындылау: (2 минут)
I know
I have learnt
I want to know
Бағалау: (2 минут)
Бағалау критерийі
«5»
8-10
«4»
7-8
«3»
6-5
«2»
0-4
Оқушының аты-жөні
Білім тексеру: өткен тақырып бойынша шолу жасау
Сөздікпен жұмыс:
Possible vocabulary
Топтық жұмыс
Кестені толтыру
3
1
3
3