7


'Where is Great Britain?'

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание: Ашық сабақты 5-сыныпқа өттім. Сабағымда көптеген әдіс-тәсілдер қолданылды. "Кластер" әдісі, миға шабуыл, ой қозғау деген әдістер қолдандым. Тақырапты оқушылар ой қозғау тәсілі арқылы аштты. "Кластер" әдісі арқылы оқушылар тапсырмаларды орындады. сабақ сонында оқушылар бір
предварительный просмотр материала


Қысқа мерзімді жоспар


Сабақтың тақырыбы: Where is Great Britain?

Сабақтың мақсаты: Оқушыларды сыни тұрғыдан ойлауын дамыта отырып, сабақтан алған білімін сыныптан тыс жерде пайдалану.

Сабақтың әдіс-тәсілдері:« Миға шабуыл» әдісі, «Кластер» әдісі, Диалогты оқыту

Сабақтың нәтижесі: оқушылар сыни тұрғыдан ойлауы дамиды, сабақтан алған білімін сыныптан тыс жерде пайдалана алады

Сыныбы: 5«Ә» сынып

Пән мұғалімі: Оспанова Д

Мерзімі: 10.04.2015ж




Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері


Мұғалімнің іс-әрекеті


Оқушының іс-әрекеті


Негізгі дерек көздер


1


Ұйымдастыру кезеңі

2-мин

Психологиялық дайындық

3-мин

Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру,

оқушыларды суреттер арқылы топқа бөлу.

Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар үш топ-топқа бөлінеді.

2


Білу

Үй тапсырмасын сұрау

5-мин


«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы уй жұмысын сұраймын.

Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы уй жұмысын орындайды.

Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері

3


Түсіну


Жаңа сабаққа дайындық

3-мин


Ой қозғау


«Ой қозғау» әдісі арқылы оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады.

АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.

4


Қолдану

Жаңа сабақ

10-мин


Where is Great Britain?

Жаңа тақырыпты оқушылар дәптерлеріне жазады


АКТ, оқулық, суреттер, сөздік.

5


Талдау


Жаңа сабақты талдау

5-мин


Диалогты оқыту, «Кластер», Миға шабуыл әдістері.

оқушылар постер қорғайды, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқушылар диалогты оқиды


Үлестірмелі қағаздар

6

Сергіту сәті

2-мин


«Ағылшын тілінде санамақ»

7


Жинақтау

Жаңа сабақты пысықтау

5-мин

Сөздікпен жұмыс жүргізу, грамматикалық ережелерге сүйене отырып сөйлем құрау.

Оқушылар берілген тапсырмаларды грамматикалық ережелерге сүйене отырып орындайды


стикер

8


Бағалау

Оқушыларды бағалау

3-мин

Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау

Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды

Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары

9


Рефлексия

Сабақты қорытындылау

5-мин

Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату

Оқушылар «Бағдаршам» әдісі арқылы білдім, білгім келеді, түсінбедім деген сөздер арқылы кері байланыс жасайды.


стикерлер

10


Үйге тапсырма

2-мин

Жаттығу-13

Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.

оқулық



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал