- Учителю
- Поурочный план по английскому языку на тему 'Ben's family' (2 класс)
Поурочный план по английскому языку на тему 'Ben's family' (2 класс)
Күні _8.12.2015__
| Ағылшын тілі | Сыныбы ___2 А, Ә_____ | ||||
Сілтемелер | Ағылшын тілінен __2__ сыныпқа арналған оқулық, әдістемелік құрал | |||||
Сабақтың тақырыбы | Ben's family | |||||
Сабақтың мақсаты | Оқушылардың коммуникативтік құзыреттілігін қалыптастыру, жаңа сөздікті енгізу, 20-ға дейінгі есептік сандардың қолданылуын, атау мен ілік септіктерінде қолданылуын белсендіру | |||||
Күтілетін нәтиже | Пәндік: бастапқы сөйлеу және тыңдау дағдыларын қалыптастыру Тұлғалық: жасы үлкендерді құрметтеуге, құрбы-құрдастарға деген төзімділікке баулу Жүйелік: өзінің оқу/коммуникативтік іс-қимылдарын қойылған міндеттерге және оларды іске асру талаптарына сәйкес орындау | |||||
Оқушылар үшін оқыту нәтижелері |
| |||||
Сабақта туындаған негізгі идеялар |
| |||||
Көрнекілік | СД ойнатқыш, смайлдар, интербелсенді тақта, оқулық, жұмыс дәптері | |||||
Пәнаралық байланыс | Математика, бейнелеу өнері | |||||
Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының әрекеті: | ||||||
Мұғалім әрекеті -жұпқа бөлу -жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру - ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Топтық жұмыс
| Оқушы әрекеті -тапсырмаларды жеке-жеке орындау -жұпта әр баланың ойы құнды екенін ұғыну -тренинг барысында толық қатысу
Топтық жұмыс | |||||
І. Ұйымдастыру сәті (2 мин) ІІ. Оқушыларға жағымды психологиялық ахуал туғызу, топқа бөлу (2 мин) | ||||||
Модульдер 1.АКТ 2. Сыни тұрғыдан ойлау 3.Білім беруді және оқуды бағалау 4.Жаңа тәсілдер, әңгімелесу | Мұғалімнің әрекеті Салтанатты түрде тапсырылған тапсырманы сұрайды және сұрақ-жауап арқылы диалогқа түседі, оқыту мен оқудағы жаңаша әдіс - тәсілдерді іске асырады | Оқушы әрекеті Мұғалімнің бағытымен берілген тапсырмаларды жан-жақты, сыни тұрғыдан ойлана отырып орындайды, топта әр баланың ойы құнды екенін ұғына біледі Жұпта белсенділік таныта біледі
| ||||
ІІІ. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау | ||||||
-Балалар, өткен сабақта біз ағайынды, әпке-бауырлардың қандай сөздермен аталатынымызды еске түсірейік. | ||||||
ІV. Тірек білімді белсендіру | ||||||
«Жұбын тап» лексикалық ойыны | ||||||
Оқулықпен жұмыс | ||||||
1-3 жаттығу | ||||||
Дәптермен жұмыс 1 - 2 жаттығу | ||||||
V. Сабақты қорытындылау | ||||||
Бағалау крийтерилері: | Сабақтың соңында кері байланыс рефлексия жасайды Оқушылардың сабақта танытқан белсенділіктеріне қарай бағалайды - Жарайсыңдар, балалар! | -бағалау критерийлерін құрастырады -жұптар бір-біріне екі жұлдыз, бір тілек айтады |