7


Урок 'Жануарлар' (3 сынып)

Автор публикации:
Дата публикации:
Краткое описание:
предварительный просмотр материала

Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы , Қабырға ауылы, «Қабырға негізгі орта мектебі»КММ ағылшын тілі пәні мұғалімі Нигметова Алира Пазыловна


Сынып: 3, пән: ағылшын тілі


Сабақтың тақырыбы: Animals.


Сабақтың мақсаттары:

а) білімділік: оқушылардың жаңа сөздерді қолданып сөйлеу машықтарын қалыптастыру, жануарлардың дене мүшелерін салыстырып айту біліктігін арттыра отырып жаңа білімді игерту;

ә) дамытушылық: оқушылардың ойлау, зейін қою, елестету қабілеттерін дамыту;

б) тәрбиелік: пәнге деген қызығушылығын арттыру, ұйымшылдыққа тәрбиелеу.


Сабақтың әдіс-тәсілдері: АКТ-ны қолдану

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың формасы: жеке-дара жұмыс

Сабақтың көрнекілігі: интербелсенді тақта, оқулық, жұмыс дәптері.

Сабақтың құрылымы:

  • Ұйымдастыру;

  • Үй тапсырмасын тексеру;

  • Фонетикалық жаттығу;

  • Жаңа сабақты түсіндіру;

  • Жаңа сабақты бекіту;

  • Сергіту сәті;

  • Үйге тапсырма;

  • Сабақты қорытындылау.

Сабақтың барысы:

1. Ұйымдастыру кезеңі.

T: Good morning /afternoon/, pupils! I'm glad to see you!

P: Good afternoon, teacher. We're glad to see you too!

T: Sit down, please. Who is on duty today?

P: I'm on duty today.

T: Who is absent today?

P: All are present.

2. Үй тапсырмасын тексеру

T: What was your home task?

P: Ex:1, p.77.

(Оқушылардың үй тапсырмасын интербелсенді тақта арқылы тексеремін)

3. Фонетикалық жаттығу

T: Now, let's do phonetic drills. Listen to me!

Head and shoulders,

Knees and toes, knees and toes,

Head and shoulders,

Knees and toes, knees and toes,

And eyes and ears and mouth and nose,

Head and shoulders,

Knees and toes, knees and toes.


4. Жаңа сабақ.

I. Introducing the new words.

Hippo - бегемот

Crocodiles - қолтырауын

Camel - түйе

Giraffe - керік

Tail - құйрық

Neck - мойын

II. Listening - reading.

T: Open your books on page 71, Ex: 1 Listen, read and point.

Children look at and name the animals in the pictures. Children listen, read and point in their books.

III. Speaking.

Ex:2 Point and say.

- Children look at the prompts and name them: little ears, big moth, long neck, long legs, long nose, long tail.

- Children read the speech bubbles and then point, say and answer in the same way.

Example: They have long necks. - They're giraffes.

  1. they have little ears. - they're hippos.

  2. They have big mouths. - They're crocodiles.

  3. They have long tail. - They're lions.

  4. They have long noses. - They're elephants.

  5. They have long legs. - They're camels.


5. Жаңа сабақты бекіту.


6. Сергіту сәті.

- It's time to do some physical exercise. Stand up all.

Stand up and look around
Shake your head and turn around
Stamp your feet upon the ground
Clap your hands and than sit down.

7. Үйге тапсырма.

T: Open your diaries and write down your home task:

1) Ex:1, page 81 (WB) read and match.

2) Ex.2, page 81 read and circle.

3) Жаңа сөздерді жаттау.

8. Сабақты қорытындылау. Алдымен оқушылардың білімін бағалаймын.

The lesson is over! Good bye!



 
 
X

Чтобы скачать данный файл, порекомендуйте его своим друзьям в любой соц. сети.

После этого кнопка ЗАГРУЗКИ станет активной!

Кнопки рекомендации:

загрузить материал