- Учителю
- Урок на тему: 'Giving advice-'should', 'shouldn`t'
Урок на тему: 'Giving advice-'should', 'shouldn`t'
Қысқа мерзімді жоспар
5-сынып.
Күні
13-15.10.14ж
Сабақтың тақырыбы
Giving advice-"should", "shouldn`t"
Сабақтың мақсаты
Оқушыларға сыни ойлауға үйрететін тапсырмалар "should shouldn`t"грамматикеасын түсінуге жағдай жасау.
Күтілетін нәтиже
Оқушыларға сыни ойлауға үйрететін тапсырмалар "should,shouldn`t"грамматикасын түсінеді..
Қолданылатын модульдер
Сыни ойлауды дамыту, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, көшбасшылық, оқу және оқыту үшін бағалау, АКТ
Қолданылатын әдіс-тәсілдер
Ой қозғау,сұрақ жауап,топпен жұмыс,диалогтік оқыту әдісі.
Ресурстар (Әдебиеттер,
сілтемелер, құрал-жабдықтар)
Оқулық, дидактикалық материалдар,pictures of families,toothbrush and sweet
Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс - әрекеті
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
5 мин
І. Кіріспе.
Ұйымдастыру.
Психологиялық ахуал орнату. Топқа бөлу.
-
Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу
-
Divide the group with the
-
medicine
Сәлемдеседі жылы қабақты сезеді.
They divide into three groups with the medicine
8 мин
Үй тапсырмасын сұрау.
-
Үйге берілген тапсырма бойынша жаттығуды тексеру.
-
Questions and answers
Үй жұмысын тексертеді.
Өткен сабақты қорытындылау үшін questions and answers
арқылы қорытындылайды.
5 мин
ІІ. Тұсау кесер
Қызығушылықты ояту.
Warm up: Sing a song." Mum can you buy me?"
Оқушылар , «what do I like to eat?» ойынын ойнайды.
20 мин
ІІІ. Негізгі бөлім.
Жаңа материалмен танысу
Бекіту.
New words:
Teeth,toothache,matter,should,shouldn`t,join,missing
Presentingshould and shouldn`t
Do you brush your teeth?When?You should brush your teeth twice a day?
Listening and reading
What`s wrong with Jack?Where do they go?
2.Doing exercises: w.bp33,ex 1,2,3
Әдіс арқылы оқушылар өз бетімен жаңа тақырыппен танысады, топта талқылайды, бір-біріне түсіндіру арқылы жаңа сабақты меңгереді.
Берілген тақырып бойынша топта диалог оқылады. Топтар өзара бағаланады.
3 мин
IV. Қорытынды.
Рефлексия.
Бағалау.
Бағалау парағындағы критерийлер бойынша жиынтық бағалау жасайды.
«Бағдаршам»
Оқушылар сабақ процесінде өзінің қалай жұмыс істегені туралы ойын түйеді, «Бағдаршам»арқылы сабақты қалай түсінгенін айтады.
2 мин
VІ. Үйге тапсырма.
Pr.b ex
Doing exercise